Zayiflamak isteyenlere doğal çözüm

İşte göbek yağını eriten gıda
Diyetinize bu ürünü de ekleyin yüzde 22 daha çok zayıflayın...

Diyetlerine yağsız yoğurt ekleyenler yüzde 22 daha fazla kilo kaybediyor. Göbekteki yağların yüzde 81'i de yoğurtla eriyor.

Göbeğinizi hızla eritmek istiyorsanız, bol bol yağsız yoğurt yemelisiniz! ABD'de yapılan bir araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç öğün yağsız yoğurt yiyen aşırı kiloluların, yoğurtsuz bir diyet uygulayanlara oranla yüzde 22 daha fazla kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin ayrıca, karın bölgelerinde yüzde 81 daha fazla yağ yaktıkları ortaya çıktı.

Tennessee Üniversitesi'ndeki araştırmaya katılanlardan Dr. Michael Zemel, yoğurt yiyenlerin hem ortalama yedi kilo olan zayıflama seviyesinden daha fazla inceldiklerini hem de kaslarını diğerlerinden iki kat fazla koruduklarını belirtti.

Dr. Zemel, kas kütlesini korumanın diyet yapanlarda önemli bir konu olduğunu belirterek, "Önemli olan yağ yakmak, kas değil. Kaslar kalori yakmaya yardımcı oluyor, ancak kilo verirken kas kütlesi de kaybediliyor. Buna en iyi çözüm, kalsiyum ve protein ağırlıklı bir diyet, yani yoğurt" diye konuştu. Araştırma Uluslararası Obezite Dergisi'nde yayımlandı.
 
İlginçti yoğurt yiyip karın yağlarından kurtulmak haaa
bayanlar korkulu rüyaya son haydin herkes buzdolabının başına
Birer kase yağsız yoğurt yiycez zayıflatmazsa dişlerimiz güçlenir, kemiklerimiz kuvvetlenir dimi :)
 
Tamam yiyelimde ben sade yiyemem içine az şeker atsam olur mu?

Olmaz ise yaglarimla barışık yaşamaya devam ederim alla alla
 
yoğurt doğru ama ayranda süper tok tutuyo şişiriyo tokluk hissi veriyo bide cacık oda tokluk hissi veriyo denedim sizde deneyin
 
yoğurdu çok severim vede çok fazla yerim ama hiç zayıflamak için yemeyi düşünmemiştim ;) :
ben her halimi seviyorum hayatımda hiç kilo problemide yaşamadım öylesinem sizin de yazdığınız gibi bende kilolarımla barışık yaşıcam ve yoğurduma şeker katıp yicem
teşekkürler yfse emeğine sağlık güzel paylaşımdı
 
Üst