Yuvarlak Hatlarınızı Sevin

'Kadınların Dünyası' forumunda Masal tarafından 1 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. Yuvarlak hatlı vücuduzunuza bakıp kendinizi kilolu mu buluyorsunuz? Belki de bu 8 detayı kaçırıyorsunuzdur...  Çoğu kadın, özelikle yuvarlak hatlılar fazla kilolarından şikayet ederler. Ancak aslında bu birkaç kilo fazlalığın onların vücudauna nasıl bir anlam kattığını bilmezler.

  Biz de yuvarlak hatlı vücudunuzla barışmanız için 8 altın sebebi açıklamaya karar verdik!

  Jean pantolonlar

  Jeanlerin üzerinizde ne kadar güzel göründüğünün farkında mısınız? Jean pantolonlar, bu tip vücuda sahip olan kadınların üzerinde, diğerlerine oranla çok daha seksi görünür. Sadece bu sebep bile belirgin kıvrımlarınızla barışmanız için bir neden olabilir.

  Yürüyüş şekliniz

  Vücudunuzda ağırlık ve fazlalık olarak gördüğünüz kilolar, yürüyüşünüze bambaşka bir ahenk katar. Hele bir de dik durarak yürüseniz, dışarıdan bakanlar karşılarında kendinden emin, son derece hoş bir kadın göreceklerdir.

  Kum saati gibi beden

  "Kum saati gibi kadın" lafı boş yere çıkmamış. Erkeklerin en seksi bulduğu beden tipi olarak bilinen kum saati şeklindeki vücutlarında yuvarlak hatlı olduğunu unutmayın ve eğer bu beden tipine sahipseniz kıvrımlarınızı bir kez daha sevin!

  Yuvarlak hatlı olmak, kilolu demek değildir

  Çoğu kişi yuvarlak hatlı vücut tipine sahip olmayı kilolu olmakla karıştırır. Oysaki bunun hiçbir gerçekliği yoktur. İçinizi ferah tutun!

  Erkekler kıvrımlı vücutları sever

  Her ne kadar genellikle tığ gibi kadınların beğenildiğini sansanız da aslında bu inanışta yanlıştır. Erkek yuvarlak hatlı kadınları çok daha fazla beğenir ve çekici bulur.

  Kendinize güvenin

  Önce siz kendinize güvenmeli ve bedeninizi sevmelisiniz. Unutmayın, siz değişirseniz dünya değişir. Kendinize güvendiğinizde etrafınıza yayacağınız enerji çok daha farklı ve çekici olacaktır.
  Hatlarınızı öne çıkarın

  İster jean pantolonlarınızı giyerek ya da en sevdiğiniz elbisenizle Büyüleyici kıvrımlarınızı gözler önüne sermekten çekinmeyin. Böylece bedeninizle ne kadar barışık olduğunuzu ispatlamış olacaksınız!
  Marilyn Monroe'da yuvarlak hatlıydı

  Erkeklerin hayran olduğu, büyüleyici sarışın kadını hatırlayın, Marilyn Monroe'yu 42 beden giyen, yuvarlak hatlı bu kadın ne kadar seksi olduğunun farkındaydı ve neredeyse tüm dünyanın aklını başından aldı! Sıra sizde!