Yolun Başı Dizi Konusu


Yolun Başı Dizinin Konusu,
Yolun Başı KonusuMücadele, dostluk, aşk, nefret, fedakarlık çatısında toplanan YOLUN BAŞI; olayların ne üstüne katacak, ne de altına inecek; lise yıllarında yaşanan dramları, türlü engellerden geçip ayakta kalan gençlerin hayatlarını, aileleri ile olan ilişkilerini acısıyla tatlısıyla ekranlara taşıyacak.

Birbirlerini tanımayan iki genç Kuzey ve Dorukun kaderleri , Bağdat caddesindeki özel bir kolejin basketbol takımında çakışınca tüm hayatları değişir. İki farklı geçmiş, iki farklı yaşam tek bir gelecekte,tek bir hedefte birleşiyor
Çocukluğundan beri babasının hayalini gerçekleştirmek için canla başla mücadele edip onu hayal kırıklığına uğratmak istemeyen, geleceğin parlak basketbol oyuncusu olma adımında ilerleyen çocukluğunu yaşayamamış bir genç Kuzey.
Babası tarafından terk edilip alkolik bir anne ile mücadele etmek zorunda kalmış, hayattaki tek varlığı kız kardeşi olan, omuzlarındaki ağır yükü ve kızgınlıklarını sadece potaya atabilen, basketbolu sığınağı yapmış diğer bir genç Doruk.
Annelerinin intiharı ile Doruk ve Ilgaz Halaları Aylin tarafından Gemlikten İstanbula getirilir ve Bağdat Caddesinde özel bir koleje yazdırılır. Aylin koçtan Doruku basketbol takımı seçmelerine çağırmasını rica edip Doruk okul seçmelerinde koçun gözüne girince, kıskançlık oklarının da hedefine yakalanır. Bu hedeflerden en keskini ise okulun takım kaptanı Kuzeye aittir. Kuzey takımdaki geleceğinin tehlikeye girmesinden korkmuştur.
İki genç sadece sahada değil, saha dışında da okulun güzel kızı Elanın kalbi için yarışacaklardır. Kuzeyin kız arkadaşı Elanın dikkati okula yeni gelen, gizemli genç Doruka kayınca, ortalık iyice kızışır. Ama asıl olay; Dorukun halası Aylin ve Kuzeyin babası Serdarın taşıdığı bir SIRDIR. Bu sır yıllar sonra ortaya çıkacak ve beklenen yüzleşme gerçekleşecektir.

Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.
<<< Tıklayınız..
 
Üst