Yılın Annesi


Yılın Annesi Kanal 7

Kanal 7 “YILIN ANNESİ”ni seçiyor. Uğur Arslan’ın sunduğu yarışma programı 1 Eylül’de başlıyor.
Onlar karşılıksız sevdalandılar…
Onlar her sıkıntıya katlandılar…
Onlar hep sığınacak bir liman oldular…
Fedakar anneler bu programda ortaya çıkıyor,
“YILIN ANNESİ” tam 100.000 YTL ile ödüllendiriliyor…
Kanal 7, 1 Eylül Pazartesi gününden itibaren, yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran, yepyeni bir yarışma programını ekrana getirecek.

Hafta içi her gün saat 19.55’te ekrana gelecek olan Yarışma Programı “Yılın Annesi”, bir annenin yaşadığı her sorun karşısında ne kadar güçlü olabileceğini izleyenlere gösterecek. Endemol Arjantin formatlı “Yılın Annesi”ni, ekranların sevilen yüzü Uğur Arslan sunacak.

Her kesimden ve her durumdan aday annelerin yer alacağı programda, yaşadıkları her soruna rağmen annelerin problem aşmadaki olağanüstü gücünü izleyenlere gösterecek. Amaç, duygu sömürüsü yapıp, kadınların çaresizliğini göstermek değil aksine bir annenin yaşadığı her sorun karşısında ne kadar güçlü olabileceğini farklı hikayelerle izleyenlere aktarmak olacak.

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programın her bölümünde, 3 anne adayı stüdyoya konuk olacak. 3 annenin yaşam hikâyesi, yaşantısından görüntülerle, yakınları ve çocuklarının anlatımları ile izleyenlere aktarılacak.

Annelerin hikâyesi önce stüdyodaki üç uzman ve bir ünlüden oluşan danışmanlar tarafından incelenecek. Daha sonra stüdyodaki seyirciler, annelerin hikayesinden edindikleri izlenimleri yorumlayacaklar.

Üç annenin hikayesi görüntü ve yorumlarla anlatıldıktan sonra SMS oylarıyla “Günün Annesi” seçilecek. Haftanın ilk dört gününde seçilen “Günün Anneleri” beşinci günde bir araya gelecekler ve her Cuma akşamı “Haftanın Annesi” seçilecek. “Haftanın Annesi” 5000 YTL para ödülü kazanacak. Her ayın sonunda “Haftanın Anneleri” bir araya gelecekler ve aralarından biri “Ayın Annesi” seçilecek.

Her “Ayın Annesi” 10.000 YTL para ödülü kazanacak. Final gecesinde ise tüm ayların anneleri stüdyoda bir araya gelecekler ve içlerinden biri “Yılın Annesi” seçilecek. Finalde seçilecek olan “Yılın Annesi” 100.000 YTL ödül kazanacak.

1 Eylül Pazartesi akşamı Kanal 7 Türkiye’nin fedakar annelerini izleyenlerle buluşturacak.

Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.
 
Son düzenleme:

Desenize yarışmalar kervanına bir yenisi daha eklendi. Bence saçma bir yarışma.Bu şov mantığı ve reyting toplama hırsı ve tabi para için bütün değerleri altüst etmekden başka nedir ki? Her insanın yaşadığı "kader" farklıdır ve derecelendirilmesi Allah'a aittir.
 
Üst