Yılbaşı kampanyaları

2011 yılbaşı kampanyaları, yılbaşı kampanyaları 2011, 2011 yılbaşı kampanyası

2011 yılbaşına özel kampanyalar


2011 yılbaşında Ykmden Yılbaşına Özel Kampanyalar


YKMde, 18-31 Aralık tarihleri arasında Bonus ile yapacağınız parfüm alışverişlerinizde %30, makyaj ve cilt bakım alışverişlerinizde ise %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik Bonusa özel 8 taksit fırsatıyla!

YKM tek bir çatı altında müşterileri ile buluşturduğu zengin ürün seçeneklerinin yanı sıra avantajlı kampanyaları ve kendi markalarıyla da, yılbaşı alışverişlerinizin ilk adresi olacak.
Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.


ZEN Diamond 2011 yılbaşı kampanyası


2011 yeni yılın yaklaştığı ve hediye telaşının başladığı bu günlerde,yılbaşı alışverişlerini yeni saat kolye hediyesi ve farklı fırsatlarla daha da çekici hale getiriyor..

ZEN Diamond, 2011 yılına girerken kendinize ve sevdiklerinize alacağınız hediyeler için özel fırsatlar sunuyor..
Ayrıca Zen Diamond bu fırsatlarla, Aralık ayı boyunca ZEN Diamonddan yapacağınız 500 TL. ve üzerindeki tüm alışverişlerde, ZEN tasarımı saat kolye hediye ediliyor. Yine 1000 TL. ve üzeri alışverişlerinizde bu özel tasarım saatin yanında, alışverişinizin yarısı tutarındaki dilediğiniz bir ürünü ZEN Diamond hediye ediyor.

Cardfinans 2011 Yılbaşı Kampanyası


Cevahir AVM'de Yeni Yıl Sürprizi!

Cevahir AVM'de Yeni Yıl Sürprizi! 02.02.2011 e kadar Cevahir AVM'de Finansbank kredi kartları ile yapılan her 100 TL alışverişe 3 kat çekiliş hakkı!

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi – İstanbul içerisindeki 247 Adet mağazadan gün içinde toplam 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar ile Finansbanka ait CardFinans Nakit kartı ile 100 TL ve katları tutarında (her 100 TLye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapanlar fişleri ile birlikte kampanya standına geldiklerinde POS cihazından 1 adet şifre bulunan çıktı verilecektir.

Tüm Finansbank kredi kartlarından (Fix Card, CardFinans GO, CardFinans University, ClubFinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, Xclusive Doctors ,CardFinans Business, VadeKart ve KOBİ Business kredi kartı) gün içinde toplam 100 TL ve katları (her 100 TLye 3 çekiliş hakkı) tutarında yapılacak alışveriş sliplerini getirenlere 3 çekiliş hakkı tutarında şifre bulunan çıktı verilecektir.

Bu çıktı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte tüm gsm operatörlerinden 7273 nolu kampanya hattına eksiksiz gönderenlere yönelik olarak yürütülecektir.

Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.


Worldcard Kampanyaları Axess Kampanyaları Bonuscard Kampanyası


Diğer Kredi Kartı Hediye Kampanyaları

Cardfinans ve Profilo AVM` den Mercedes Hediyeli Yılbaşı Kampanyası
Money Visa İle Otomatik Ödeme Talimatına 30 TL Bonus Hediye
Money Card İle 5 Kez 100 TL Harcamaya 50 TL Hediye Money Kampanyası
Cardfinans` tan E-Bebek` te Hediyeli Taksit Kampanyası


2011 yılı Yılbaşı kampanyaları detaylı bilgiler için Tıklayınız >>>
Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.

 
Üst