Yeşilçam kadınları elele!

'Medya Bölümü' forumunda Aderito tarafından 17 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


  1. [​IMG]    Öncelikle sosyal sorumluluk projesine destek veren Türk sinemasının unutulmaz oyuncularından Filiz Akın, alışveriş merkezinde her yaştan hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Hayran kitlesine imza dağıtan ve birlikte fotoğraf çektirip sohbet eden Akın, etkinlik sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

    Sanathayatında Yılmaz Güney ile birlikte çevirdiği Umutsuzlar filminin kariyerinin en önemli rolü olduğunu söyleyen Akın, yeni oyunculardan Beren Saati başarılı bulduğunu belirtti. Saatin hem Aşk-ı Memnu hem de Fatmagülün Suçu Ne dizilerinde iki farklı rolü çok başarılı oynadığını söyleyen Akın, "Kendisini beğeniyor ve başarılar diliyorum" dedi.

    Gazetecinin birinin Türkan Şoray, Fatma Girik ve Hülya Koçyiğit ile birlikte bir dönem seyircinin kalbine taht kurduklarını söylemesi üzerine Akın, "O dönem biz biraz da şanslıydık. Şimdi oldukça büyük bir rekabet var. Dördümüz önümüzdeki günlerde çok büyük bir projeye imza atıyoruz. Kadına Şiddete Hayır projesi için bir araya geliyoruz. Bu konuda bugüne kadar bizleri hiç yalnız bırakmayan her zaman yanımızda olan Hürriyet Gazetesi de bu projeyi destekleyecek" dedi.
     


Yükleniyor...