Yeni Yıl Mesajları Türkçe İngilizce

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda zamaneanne tarafından 31 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Türkçe İngilizce Yeni Yıl Mesajları


  [​IMG]

  Türkçesi

  Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2013 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

  İngilizcesi

  Every New Year, new hopes are refreshed, increasing the messenger of love. Matter, but I always get such a beautiful year 2013 .. Nice Decade ..

  Türkçesi

  Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR

  İngilizcesi

  Happiness is love, bank branch, account No. 2013, 365 days hospitalized. Wishing you a happy way to spend .. HAPPY NEW YEAR ...

  Türkçesi

  Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

  İngilizcesi

  If you want to change the world believe in his heart, his friends, trust your love, hug .. Key will open all the doors of your success in the new year .. Happy New Year!!


  [​IMG]

  Türkçesi

  Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

  İngilizcesi

  Silence is a response to endure very difficult. Get answers to all the problems in the new year to you .. Happy days, happy birthday ..

  Türkçesi

  2012 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak 2013 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim Mutlu Yıllar!!

  İngilizcesi

  2012 with our pain, our joy will stay behind 2013 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace Happy New Year!

  Türkçesi

  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım Her şey gönlünüzce olsun!

  İngilizcesi

  Pure white snow, what happened has happened get errors of the past covers Offers a new future and a new beginning to us New year to all of humanity and peace to our country, with the hope the new year bring happiness your congratulations Get everything by your heart!

  Türkçesi

  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla Nice Yıllara!

  İngilizcesi

  Entering a new year I wish love and peace Wars, suffering and disasters, such as one year behind her husband passed away in hopes of keeping Nice to years!

  [​IMG]


  [​IMG]

  Türkçesi

  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

  İngilizcesi

  Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years!

  [​IMG]

  Türkçesi

  Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

  İngilizcesi

  The source of life Love is a passion of love, passion a purpose, the objective is to share something with someone, to share friendship, if friendship is to always remember mind! In the new year and further consolidated our friendship be eternal wish me many more happy years!

  Türkçesi

  Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle MUTLU YILLAR

  [​IMG]

  İngilizcesi

  Bank branches in the love of happiness, 2013 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend HAPPY NEW YEAR

  Türkçesi

  Yine yeni bir yıl var kapımızda 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

  İngilizcesi

  There are still a new year in our door By 2013 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!

  Türkçesi

  YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine MUTLU YILLAR!!

  İngilizcesi

  In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself HAPPY NEW YEAR!