Yeni Moda Güneş Gözlükleri


Baylar ve Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan güneş gözlükleri bu sezon da çarpıcı tasarımlarıyla gün yüzüne çıktı. Ünlü markalar birbirinden şık ve renk renk tasarımlarını yayınladı. Bu sezon giyim ve aksesuar türünde olduğu gibi güneş gözlüğü modellerinde de geçmişten çizgiler görülmekte. Retro tarzda gözlükler yeniden yorumlanmış ve bu sezon çokça karşımıza çıkacağı benziyor.

Artık klasikleşmiş pilot gözlükler, retro yuvarlak gözlükler ve kedi gözü gözlükler bu sezon sihirli dokunuşlarla harmanlanarak bayanların aklını alacak cinsten. Bu tarz gözlükleri bu yaz oldukça çok göreceğiz. Flip-up güneş gözlüğü modası bu sezonun favori gözlük modelleri arasında olduğunu bilmenizi isteriz. Bu model çerçevenin üzerinde ince uzun tellerin olduğu bir model.

Yuvarlak çerçeveli gözlük modellerini kombinlerinizde kullanarak havanıza hava katabilirsiniz. Güneş gözlüğü modellerinde bu sezonun en çarpıcı modeli aynalı güneş gözlüğü. Renk renk camları ve kemikli tasarımıyla gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Gelin bu modelleri birlikte inceleyelim.


2014 Güneş Gözlükleri2.jpg

2014 Güneş Gözlükleri1.jpg
2014 Güneş Gözlükleri3.jpg 2014 Güneş Gözlükleri7.jpg 2014 Güneş Gözlükleri8.jpg 2014 Güneş Gözlükleri9.jpg 2014 Güneş Gözlükleri10.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Hepside cok klas duruyor secim yapmak zor
Ama Secim yapamadigimiz icin Tual hepimize birer tane sen hediye et en iyisi ,o zaman fazla düsünüp karar vermek zorunda kalmayiz,nasil fikir ama
 
Üst