Yeni Hürrem Sultan Belli Oldu?

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 29 May 2013 tarihinde açılan konu

 1. Yeni Hürrem Sultan Kim Olacak Belli Oldu


  İzlenme rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl Meryem Uzerlinin gidişiyle izleyicisini telaşlandırdı.Muhteşem Yüzyıl dizisinin yapımcısının yaptığı açıklamalar biraz olsun izleyicinin rahat nefes almasını sağladı.

  Dizinin yapımcısı Meryem Uzerli'nin artık olmadığını ve Muhteşem Yüzyıl dizisinin onsuz devam edeceğini açıkladı.Bu nedenle yeni Hürrem sultan arayışına giden dizinin yapım ekibi kararını verdi ve açıkladı.Meryem Uzerli'nin hastalığı nedeniyle Almanyaya gittiği ve kendisine ulaşılamadığı açıklandı.

  Dizinin çekimlerine devam etme kararı alan yapım ekibi Hürrem Sultan'ın yaşlandırılacağını açıkladı Hürrem Sultan'ın yaşlanmış halini canlandıracak oyunda belirlendi Vahide Gördüm bu rol için uygun görüldü.İzleyicilerin merak ettiği bir soru acaba Vahide Gördüm Hürrem Sultan rolünü canlandırabilecekmi bekliyelim ve görelim bence Vahide Gördüm rolünün hakkını verecek en iyi şekilde Hürrem Sultan karakterini canlandıracaktır.

  [IMGALT=http://www.forumdas.net/upl/uploads/28173-vahide-gordum-un-yeni-imaji-82946.jpg]28173-vahide-gordum-un-yeni-imaji-82946[/IMGALT]
   
  Son düzenleme: 30 May 2013
Yükleniyor...