Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışmacılarının İsimleri,
Yeni Bir Hayat Yarışması Hakkında Bilgi,Yeni Bir Hayat


24 Martta Star Tvde başlayan, Ebru Akelin sunduğu “ Yeni Bir Hayat adlı yarışmada yarışmacılar önce son Özgür Yemeklerini gerçekleştirdi...

14 yarışmacı, 14 farklı hayat Hepsinin tek bir ortak noktası var: hayatlarını alt üst eden fazla kilolar! 13 hafta sürecek zorlu mücadele sonucunda kaybeden kilolar olacak. 3 ay boyunca diyetisyen ve eğitmenlerin denetiminde yaşam standartlarınız yükselecek; hayata bakış açınız değişecek.

BÜYÜK DEĞİŞİM

Yeni Bir Hayatda yarışmacılar iki takıma ayrılacak ve her takımın ayrı eğitmeni olacak. Yarışmacılar istediklerini yemekte, diyetlerine uyup uymamakta tamamen serbestler. Hiçbir baskı yok. Onları sadece içlerindeki değişim isteği ve kendi iradeleri durduracak. Haftanın sonunda herkesin tek tek tartının üzerine çıkıp kaç kilo kaybettiğini öğrenmesi ile gerçekler ortaya çıkacak. Tartıda çıkan sonuçlara göre toplamda en az kiloyu kaybeden takım, kendi aralarından bir kişiyi elemek zorunda kalacak.

Takımlar sadece kilolarını değil aynı zamanda güçlerini de yarıştıracak. İzlemesi eğlenceli ama yarışması bir o kadar zor oyunlarla takım ruhunu ve azmini kanıtlamak zorunda kalacaklar. Her oyunun sonunda ise kazananlar ödüllendirilecek.

Yeni Bir Hayat kaybederken kazanmanın nasıl bir duygu olduğunu gösterecek. Dünyayı saran en büyük hastalıklardan biri olan kilo problemi ile nasıl mücadele edileceğini öğretecek. Yarışmacılar daha sağlıklı bir hayata adım adım yaklaşırken, izleyenler onların yaşadıklarına birebir tanıklık edecekler.

Yeni Bir Hayatda en büyük kaybı yaşayan en büyük sevincin de sahibi olacak. 13 haftanın sonunda en çok kilo kaybeden yarışmacı, para ödülünün sahibi olmanın yanı sıra sağlıklı ve yepyeni bir hayata adım atacak.
Bu yarışmanın kaybedeni yok.
Yeni Bir Hayat Yarışmacıları:

Kırmızı Takım;

Deniz Güleryüz

Fatih Dikmen

Fulya Afacan

Gözde Gemalmaz

Hakan Aktürk

Halil İbrahim Güzay

Macit Oğuzata

Spor Eğitmeni Hocası ise : Figen Yorgancıoğlu


Mavi Takım :

Ayhan Arslan

Elif Ekşi

Kevser Göbekli (ilk hafta elendi)

Mert Ali Silahyürekli

Ömer Hafızoğlu

Sedef Şengül

Semra Tıktık

Spor Eğitmeni Koçu : Ufuk Sönmez
 
Üst