Yatak Odasına Yakışır Fikirler

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Eylem tarafından 6 Tem 2017 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Yatak odanız size ait, size özel bir alandır. Bu ortamın temel unsuru ise yatak ve yatak başıdır. Peki, yatak başlarının tek fonksiyonu yatağınızın duvarla ayrılmasını sağlamak mıdır?

  Yatak başları dekoratif açıdan odanızın biçimini şekillendiren önemli bir parçadır. Odanızın havasını değiştirmek için büyük adımlar atmadan önce gözünüzü bu mühim parçaya çevirin ve neler yapabileceğinizi hayal edin. Kendi tasarladığınız yatak başı modellerini gerçekleştirerek odanızı alışılmış modellerin dışında, farklı tasarımlarınızla kişiselleştirin.

  Ahşap, kumaş, raf, desen ve renkler İşte, yatak odanızda fazla bir maliyet ödemeden hayata geçirebileceğiniz birbirinden farklı fikirlerden bazıları…

  Yatak Odasına Yakışır Fikirler.jpg


  Doğallığı Arayanlara Tahta Başlıklar

  "Doğallıktan vazgeçmem" diyorsanız, tahta pankartları parça parça ya da bütün halde kullanarak yatak başına yatay veya dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Tercihinize göre bu rafları farklı renklerde boyayabilir veya çeşitli objelerle (flama, led ışık, pelur kağıt) süsleyebilirsiniz.

  Başucunuzda Çok Fonksiyonlu Bir Alan: Raflar

  Evinizin her yerinde depolama fonksiyonu gören rafları yatak odanızda, başucunuzdaki duvara hem işlevsel hem de dekoratif bir yatak başı ünitesi olarak monte edebilir, yatak odanıza keyifli bir düzen getirebilirsiniz.
   
Yükleniyor...