Yağ Yakımını Hızlandıran İçecekler Ve Çaylar

'Sağlıklı Yaşam' forumunda HazaN tarafından 2 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu


 1. O kadar diyet yapıyorum ama yine de kilo veremiyorum diyenler için hazırladığımız yazımızı okuduktan sonra hayatınıza alacağınız ve hayatınızdan çıkaracağınız bazı besinler olacak. Bunlara dikkat ettikten sonra daha kolay kilo verdiğinizi sizde göreceksiniz.

  yag_yakimi.jpg

  Yapılan araştırmalar tarçının diyet listesinde mutlaka olması gerektiği gerçeğini su üstüne çıkarmıştır. Çünkü tarçın kan şekeri seviyesini en iyi düzenleyen besinler arasında yer almaktadır. Dilerseniz tarçını içtiğiniz bitki çaylarının içine ilave edebilirsiniz.

  Yeşil çay son yıllarda gerek diyet yapanlar gerekse sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler arasında hızla yükselişini sürdürüyor. Yeşil çay karın yağlarını yakıyor ve bu yolla vücudu uyararak kilo kaybını destekliyor.

  Bol miktarda lif içerdiği için tavsiye edilen bir diğer besin ise greyfurttur . Yağ yakıcı bir özelliği yoktur ancak az kalori alarak kendinizi tok hissettirir.

  Sirkenin yağ yakıcı özelliğe sahip olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle salatalarınızda sirke kullanmanızda ve hayatınıza sirkeyi dahil etmenizde büyük fayda vardır.

  Yağsız süt tokluk hissi verdiği gibi bel ve karın bölgesinde kilo kaybına yardımcı bir rol oynar.
   


Yükleniyor...