Wentto berrypıe

Filka Mobile, görüntülü, yazılı ve sesli chat yapma özellikli cep telefonunu WENTTO BERRYPIE’ı Türkiye’de satışa sundu.

WENTTO BERRYPIE birçok özelliğinin yanında, GPRS bağlantısı sayesinde diğer cep telefonlarından farklı olarak kullanıcılarına görüntülü, yazılı ve sesli chat yapma imkanı da sunuyor. WENTTO BERRYPIE chat yapma özelliğinin yanı sıra estetik duruşu, rahat görüntü sağlayan ekranı, kullanıcıların hızlı yazmalarını sağlayan tuş takımı yapısı ile de ilk bakışta farklılığını ortaya koyuyor.

WENTTO BERRYPIE ile Chat yapmak için ilk bağlantıda harcanan belli adet kısa mesaj ile sınırsız yazılı ve görsel görüşmeye devam edilebiliyor. Filka Mobile, “Olmaz demeyin. Durmadan bağlanın, hayatı paylaşın.” sloganıyla da genç kesime hitap ederek, bu modelle cep telefonu piyasasına bir alternatif olmayı hedefliyor.

WENTTO BERRYPIE ile sevdikleriniz, nereye gitseniz yanınızda.

WENTTO BERRYPIE ile Chat yapabilmek için tek şart, karşı tarafın da WENTTO BERRYPIE telefona sahip olması. Chat yaparken ekranda, kendinizin ve konuştuğunuz kişinin fotoğrafı ile birlikte, yazdıklarını da görebiliyor isterseniz sesli mesajda gönderebiliyorsunuz.

Filka Mobile, her geçen gün piyasaya sunduğu telefon modelleri ile diğer markalarla yarışmaya ve öne çıkmaya devam ediyor. Şık tasarımı, büyük ekranı ve metalik rengi ile beğeniye sunulan WENTTO BERRYPIE modeli, oldukça dikkat çekici. Birçok özelliği bir arada avucunuzun içine sığdran bu telefon; 250 saat bekleme, 6,5 saat konuşma imkanı sunuyor. 82.3 gr ağırlığa, 176*220 ekran çözünürlüğüne, 262k renk çözünürlüğüne sahip. En göze çarpan kısmı, chat yapma özelliği dışında; fm radyo, ses kaydı, 2.0 megapixel kamerası ile sesli video kaydı gibi birçok eğlenceli imkana sahip. Ayrıca ürün, bluetooth, MP3 çalar, MPEG4 oynatıcıyı da bünyesinde bulundurmakta.

WENTTO BERRYPIE, Filka Mobile tarafından, batarya, şarj cihazı, usb kablo ve kulaklık ile satışa sunulmaktadır.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst