Vazgeçemeyeceğiniz 5 Web Sitesi

'Teknik Yardım' forumunda Yasemin tarafından 20 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Vazgeçilemeyen 5 web sitesi  Vazgeçemeyeceğimiz bir çok wep sitesi var ama bunların en başında hepimizin bildiği Goole Facebook Youtube Twitter ve Wikipedia bulunuyor bunu kimse inkar edemez sanırım olmassa olmaz başlıca 5 internet sitesi..

  Google: Google, sürekli geliştirdiği isabetli arama işlevi, temiz ve basit arayüzü, değişen Doodle'ları ile vazgeçemediğimiz bir hizmet. Google ana sayfası, şirketin haber, Google Play mobil uygulama mağazası, Gmail gibi uygulamalarına da kısayollar sunuyor.

  Youtube: Web'in en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube, her gün yüklenen sayısız videoyla güncel kalmaya devam ediyor. Müzik kliplerinden komik şeyler yapan hayvanlara, konserlerden çeşitli spor etkinliklerine her şeyi YouTube'da bulmanız mümkün. Veya kendi videolarınızı paylaşıp ünlü olmayı da deneyebilirsiniz.


  Facebook: Facebook'un 1 milyarın üzerindeki kullanıcı kitlesinin önemli bir kısmı ondan şikayet ediyor olsa da, site dünyanın en büyük sosyal ağı olmayı sürdürüyor. Ailemiz ve arkadaşlarımızla iletişime geçmenin en iyi yollarından birini sunan Facebook, aynı zamanda çok iyi bir fotoğraf paylaşma hizmeti. Bugün birçok web sitesi, onlara kaydolmadan Facebook bilgileriniz ile oturum açmanıza izin veriyor...

  Twitter: Sadece 140 karakterlik paylaşımlar yapabildiğiniz Twitter, Facebook'tan oldukça farklı bir sosyal ağ. Karşılıksız takip sistemiyle çalışan Twitter'da takip ettiğiniz kişileri gerçek hayatta tanımak zorunda değilsiniz. İster hayran olduğunuz şarkıcıyı, ister ilgili olduğunuz bir konuyu takip edin, veya isterseniz bizzat tartışmalara katılın.

  Wikipedia: Herhangi bir konu, kişi, yer veya bir ürün hakkında bilgiye ihtiyacımız olduğunda baktığımız ilk kaynak, Wikipedia. Tüm dillerde toplam 24 milyon girdisi bulunan sitede 202.000'in üzerinde Türkçe girdi, 4 milyon İngilizce girdi bulunuyor. Wikipedia, zaman zaman yanlış bilgiler sunması nedeniyle eleştirilse de, gönüllü yazarların denetimiyle bu sorun hemen hemen çözülmüş gibi.
    2. Cevap: Vazgeçemeyeceğiniz 5 Web Sitesi

  Keisnlikle doğru hiçbirinden vazgeçemem...Özellikle de twittterdan...