Vahide Gördüm Kemoterapi, İçin Saçlarını Kestirdi

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 8 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Vahide Gördüm Kanser Tedavisi görücek
  Vahide Gördüm Saçlarını Kestirdi

  Adını Feriha Koydum Dizisinin Başrol Oyuncusu Vahide Gördüm
  Vahide Gördüm, kemoterapi nedeniyle dökülmeye başlayan saçlarını “Adını Feriha Koydum dizisinin setinde kestirdi. Ekip arkadaşları, ünlü oyuncuyu gözyaşları içinde izledi.

  Sette duygusal anlar
  “Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Vahide Gördüme 20 Eylülde göğüs kanseri teşhisi kondu. Ünlü oyuncunun hastalığın üçüncü evresinde olduğu ve kanserin lenflere sıçradığı belirlendi. Vakit kaybetmeden tedaviye başlayan Gördüm, diziye ara verme kararı aldı ve kemoterapi nedeniyle dökülen saçlarını da çekilen son sahnesinin ardından sette tamamen kestirdi.

  İşimden ayrı kalmayacağım
  Dizi ekibi, Vahide Gördümü saçları kesilirken gözyaşları içinde izledi. Duygusal anların yaşandığı sette bir konuşma yapan oyuncu, arkadaşlarına iyileşir iyileşmez aralarına döneceğini söyledi: “Hiçbir zaman işimden ayrı kalmayacağım. Ruhum da, elim de bu işin içinde olacak. Gördümün dizide canlandırdığı Zehra karakteri, senaryo gereği köye gönderilecek. Göğüs kanserinden hayatını kaybeden bir kadını oynayacağı “Ayhan Hanım filminin çekimleri de bir süreliğine ertelenecek.

  Kızım etkileniyor
  Vahide Gördüm, hastalığıyla gündeme gelmek istemediğini söyledi: “17 yaşında bir kızım var ve o çok etkileniyor. Bu konuda çok hassasız. Ünlü sanatçının eşi Altan Gördüm de “Kansere yakalanan birçok insan var. Şükür ki bizim tedavi imkanımız var, mücadele ediyoruz. Eşim de çok güçlü bir kadın. Hasta olmadan hastayım diyen insanların olduğu bir ülkede bu konuda konuşmayı tercih etmiyoruz dedi.
  [​IMG]