Uzun saçın avantajları

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Aderito tarafından 2 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Uzun saçın faydaları

  Uzun saçlar her ne kadar bakımı zor olsa da kadını en güzel gösteren ayrıntıların başında gelir. İşte uzun saçların avantajları:


  Aksesuarlar kullanımı kolay

  Uzun saçlarda aksesuarlar kullanılarak farklı saç modelleri elde edilebilir. Uzun saçlarda saç bantları, şapkalar, tokalar ve çeşitli saç aksesuarları kullanılabilir.

  Oldukça genç bir görünüm sağlar

  Kim genç görünmek istemez ki? Uzun saçlar sizin daha genç görünmenize yardımcı olur. Özellikle kakül hem genç hem cool bir hava katacak.

  Kusurlarınızı kapatır

  iyi bir saç kesimi kusurlarınızı örtmede yardımcı olur. Yüzlerinde istenmeyen lekeler ya da izler olan kadınlar, uzun saçlarıyla bu kusurları kolayca örtbas edebilirler. Aynı şekilde iyi şekil verilmiş bir uzun saç yüzün ince görünmesini sağlar.

  Erkekler daha çekici buluyor

  Çoğu erkek uzun ve güzel saçlı kadınları çekici buluyor ve baş döndürücü bir etki yaratıyor. Uzun saçlar, daha kadınsı ve seksi görünmenizi sağlar. Kısa saçlı kadınlarda tam tersine “erkeksi “ bir basmakalıp düşünce vardır.

  Her gün yıkamak gerekmez

  Kısa saçlar çabuk yağlanma eğilimindedirler ve bu yüzden her gün yıkamak mecburiyetinde kalırsınız. Uzun saçlar bu açıdan daha avantajlıdır. Uzun saçları 2 ya da 3 gün içinde yıkamanız yeterli olacaktır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 13 Oca 2013
 2. Cevap: Uzun saçın avantajları

  Valla baya fazlaymış avantajları ama ben kısa saçtan vazgeçemeyenlerdenim...Tembellikten mi acaba:)))
   
Yükleniyor...