Uzaylılar ona kafayı taktı!

Bosna'da yaşayan bir adamın evine her sağanak yağmur yağdığında göktaşı düşüyor.
Bosnalı Radivoje Lajic, beşinci kez bir göktaşının evinin üstüne düşmesiyle uzaylılar
tarafından hedef alındığını düşünmeye başladığını söyledi.

Belgrad Üniversitesi'nden uzmanların doğruladığı olaya göre Lajic evine düşen taşları
üniversiteye teslim etti.

Üniversite yetkilileri bu ilginç olayı aydınlatmak için taşların düştüğü bölgedeki yerel
manyetik alanları araştırmaya başladı. Fakat Lajic, olayın bilimsel bir açıklaması olduğuna
pek ihtimal vermiyor.

Gornja Lamovite'teki bir köyde yaşayan şanssız adam evinin çatısını evinin daha fazla
zarar görmemesi için çelik kirişlerle destekledi.

Bilim adamlarının aksine olaya alternatif bir açıklama getirmeye çalışan Lajiç,
dünya dışı güçler tarafından hedef alındığına kanaat getirmiş durumda. İnsanların
buna inanmamalarını normal karşıladığını bildiren Radivoje Lajic, başka bir açıklama
bulamadığını ifade ediyor.

İlk göktaşı geçen yıl kasım ayında düştü ve arkasından evi 4 kez daha aynı
şekilde zarar gördü. Lajic, göktaşlarının düştüğü günlerin hepsinde de sağanak
yağmur yağdığını ve gökyüzünün açık olarak görünemediğini söyledi.

Olayı bir türlü açıklığa kavuşturamadığı için Belgrad Üniversitesi'ne başvurduğunu
bildiren Lajiç, "Uzaylılar tarafından hedef alındım. Benimle oyun oynuyorlar.
Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum. Yağmur yağdığı zaman bir başka saldırı olacak
diye endişe etmekten uyuyamıyorum" diye konuştu.

Sen bu adami taniyon mu Öylesine?
Bana sanki bu adama da "kafana benim kadar taş düşsün" falan dedin gibi geldi.

Cossack abiya önceden uyarsana yaw... Valla geçen azcık kızdırdım ablamı bana beddua etmedi başına talih kuşu düşsün dedi.. Şİmdi anlıyorum.... Ahanda kuş nasıl kondu.... Ben korktum bişe deimiyom artıkk...

Bence çok şanslı biri bu adam hani derlerya ,gökteb taş yağsa 1 tane bile kafama düşmez benim diye , bu sözü o adam yalanlıyor işte bak düşmüş çok şans var onda çokkkkk

Çok ilginç gerçekten taşınmayı hiç düşünmemişmi bu

belki adamı değil evi hedef almışlardır..

Teşekkürler öylesinem..

küresel ısınma,çevre kirliliği,ekolojii bozulması,susuzluk,:( göktaşı düşmesi eeeeee noolcak
şimdii nası bi dünya bıraktınız bizeeeeeeee,nede daha ii bakmadınızzzzzzz
gerçek söylüyorum bisden başka canlı varmı acaba bunu hep merak etmişimdirr
çok çok teşekkürlerrrrrr paylaşım için

Son düzenleme:
Cossack abiya önceden uyarsana yaw... Valla geçen azcık kızdırdım ablamı bana beddua etmedi başına talih kuşu düşsün dedi.. Şİmdi anlıyorum.... Ahanda kuş nasıl kondu.... Ben korktum bişe deimiyom artıkk...

Öylesine ye takilmak icin benim gibi bagisikli olmak lazim,
yoksa alimallah insanin basina hersey düser.

Paylaşım için teşekkürler Öylesinem bizim bahçeyede düşermi aceba hani televizyonlar, araştırma ekipleri allahhhh ne curcuna olur valla