Üniversiteliler yeni döneme 10 Ekim'de merhaba..


Üniversiteliler yeni döneme 10 Ekim’de merhaba diyor!

People Production tarafından düzenlenen University Welcome Project 2008, üniversite öğrencilerine yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi unutamayacakları bir eğlence yaşatacak.Her sene geleneksel olarak Ekim ayında gerçekleştirilen UNIVERSITY WELCOME PROJECT, bu sene üniversitelerin açılışının Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle 10 Ekim 2008 Cuma gecesi 22.00-04.00 saatleri arasında Beyoğlu STUDIO LIVE’da yüzlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleşecek.

İstanbul'un en iyi Producerleri ve DJleri 10 Ekim Cuma gecesi bu kez Üniversiteliler için performanslarını sergileyecekler..

DJ MURAT UYAR
DJ CIELDICLE ve N.Batu Çelik aka DJ NBC

ve daha bir çok Sürpriz DJ'ler, Dans Showları ve Lazer gösterileri ile gece unutulmaz bir hal alacak ve eğlence tavan yapacak..

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahnede ESMA ER olacak..
Son 5 yıldır müzik piyasasında hem vokalistlik yapan hem de solist olarak çalışmalarına devam eden ESMA ER o gece sizlerle..
Şu sıralarda ise KİMİ KİMİ isimli albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. Esma Er albümünde bulunan BENİ YAK adlı parçasına tekrar düzenlenmesi için Hüseyin Karadayı ile çalıştı. Yakın zamanlarda bu düzenlemeye klip te çekecek olan Esma Er, Tv ve Radyolarda..
Hüseyin Karadayı BENİ YAK adlı parçayı tekrar aranje ettikten bir süre sonra KİMİ KİMİ FLOORFILLA MIX isimli birde RMX yaptı ve 10 Ekim Cuma gecesi ESMA ER parçalarını üniversiteliler ile canlı performans eşliğinde buluşturacak..

TARİH : 10 Ekim Cuma
SAAT: 22:00 - 04:00
YER: Studio Live Technik

* Biletler Biletix'te 20 YTL ve Party gecesi Studio Live Technik kapısında 25 YTL olacaktır!!

Biletix :
Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.


 
Üst