uçak biletlerine 1 nisan şakası

Pegasus havayolu şirketi, ''Hafta Sonu Kampanyaları'' kapsamında vergi ve harcı ödenmek kaydıyla 350 bin bedava uçak bileti dağıtacak.
Onur Air tarafından düzenlenen ''Bahar Kampanyası'' ile 30 Mart 3 Nisan tarihleri arasında 1003 bilet 13 YTL'den satılacak.

BEDAVA UÇAK BİLETİ

Pegasus Havayolları'ndan yapılan açıklamaya göre, kampanya çerçevesinde daha önce 15 YTL'den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayındaki salı günleri için yüzde 50 indirimle bilet satan şirket, şimdi de bedava bilet kampanyası düzenledi.

Bu hafta sonu başlayarak 25 Ekime kadar sadece cumartesi ve pazar günleri satın alınacak biletler için geçerli olacak kampanyada, uçaklarda ayrılan kontenjanlarla sınırlı olmak üzere 350 bin kişi bedava bilete sahip olabilecek.
Kampanyadan yararlananlar, harç ve vergileri ödemek koşuluyla yurt içinde 16 ve yurt dışında 21 noktaya bedava biletle uçabilecek.

Yurt içi uçuşlar için yakıt harcının 20 YTL, havaalanı vergisinin 6 YTL ve servis ücretinin 8 YTL, yurt dışı uçuşlar için ise yakıt harcının 23 avro, havaalanı vergisinin 12 avro ve servis ücretinin 10 avro olduğu bildirildi.

13 YTL'YE UÇAK BİLETİ

Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, yaptığı yazılı açıklamada, ''Bahar Kampanyası''nda her rakamın bir sırası olduğunu belirterek, ''Bu kampanyanın rakamı 3. O yüzden kampanya 3 gün sürüyor. Biletler 30 Martta satılıyor, kampanya 3 Nisanda sona eriyor. 13 YTL'den satılan toplam 1003 bilet yolculara sunuluyor'' dedi.

Açıklamada, ''Bahar Kampanyası''ndan yararlanmak isteyen yolcuların biletlerini internet, çağrı merkezi ve acentelerden satın alabilecekleri belirtilerek, 13 YTL'den satışa sunulan biletlerin, akaryakıt harcı ve hizmet bedeliyle birlikte 41 YTL'ye mal olduğu da bildirildi
 
paylaşım için teşekkürler ocean böylece uçağa binmek artık lüks olmaktan çıkmış olacak.
 
Hmmmmmmmm demekki bu yaz bol bol forumdaş gezisi düzenlenebilir
Sevgili adminlerimize duyurulur
 
heftada 2 gün yurt dışına, 4 gün de istanbul'a giden ben için harika bir haber bu
şaka şaka, Ankara'dan dışarı mı çıktığım var
Bilgi için teşekkürler ocean..
 
Üst