Twitter Hesabı Açma Hakkında bilgi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi

  Twitter Hesabı Açma Hakkında bilgi


  [​IMG]

  Faccebook ile birlikte yarış halinde olan nerdeyse kullanıcılaırn girmeden yada bir payaşımd abulunmadan geçirdikleri gün yok gibi.Evet Twitter’dan bahsediyoruz artık Twitter’siz bir yaşa düşünülemez oldu.Peki siizn hala bir Twitter hesabınız yokmu almak istiyorsunuz ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyormusunuz.Sizlere kısaca Twitter hesabı açmanın yollarını anlatacağım.

  Önce Twitter adresine gidin ad ve soyadınızı, e-posta adresinizi girin, bir şifre oluşturun ve sarı Twitter’a Kaydol butonuna tıklayın ya da https://twitter.com/signup adresine gidin.Daha sonra karşınıza çıkacak olan sayfada kullanıcı adınızı seçin veya yeni bir kullanıcı adı oluşturun.

  Girdiğiniz ad-soyadı ve e-posta adresine dayanarak size uygun bazı kullanıcı adları önereceğiz. Sizi tarif eden bir ad seçmeye çalışın. Bu bir takma ad veya ilgi alanlarınızla, hobilerinizle ilgili bir kullanıcı adı olabilir.Tüm alanları kontrol edin ve adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi ve kullanıcı adınızı doüru girdiğinizden emin olun.

  İşte oldu hepsi bu kadar arkadaşlar.Artık bir Twitter hesabınız var hayırlı olsun.
   
Yükleniyor...