Twitter Da Nasıl Popüler Olunur

'Sosyal Medya' forumunda Merve tarafından 13 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. Twitter Da Nasıl Popüler Olunur

  Twitter'da Nasıl Popüler Olunur

  1. Yazılarınızı az ama öz yazın
  Twitterın belkide en çok takipçi kazandıran özelliği budur, Bir çok insan Twitterı chat programı gibi kullanıyor. Buda sizi takip edenlerin ekranlarında sizin Tweetlerinizi dolduruyor ve takip edeninizide sıkıyor. Takipçilerinizin sizden kısa sürede sıkılıp unfollow tuşuna basmamaları için az ama öz yazın.

  2. Anlaşılmayan Tweetlerden Kaçının
  Takipçilerinizi bilgilendirmeyen kişisel tweetlerden kaçının, örneğin offff, yemek tuzsuz olmuş. Bu tür mesajlar sizin listenizde takip etmek zorunda kalan birkaç eski arkadaşınızdan başka takipçi bırakmaz.

  3. Bilgilendirin
  Takipçilerinize kısa ama öz bilgiler verin örneğin, Ekmeğiniz durup dururken dolabında küfleniyorsa, ekmek kutusunu 15 günde bir sirkeli suyla silmek yeterlidir.. Bu gibi mesajlar takipçi listenizin bir anda artmasına neden olabilir.

  4. Samimi olun
  Sanal dünyanın en önemli gereksinim bu samimi olmak. Samimi olmayan, resmi olan, önüne gelen herkesle kavga edip herkese muhalefet olan insanlar internet aleminde pek sevilmiyor.

  5.İnsanları takip edin
  İnsanları takip edinki onlar sizin takip ettiğiniz kişinin görüşlerine önem verdiğinizi bilsinler. Hem siz insanları takip ettikçe sizinde takipçi sayınız paralel olarak artar.


  kaynak:teknoseli
   
Yükleniyor...