Türkiye’yi Bakü’de Can Bonomo Temsil Edecek

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 17 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Can Bonomo Türkiye’yi Bakü’de Temsil Edecek
  2012'de Türkiye’yi Bakü’de Can Bonomo Temsil Edecek

  TRT’nin uzun tartışmaların ardından Eurovision’da Türkiye’yi Can Bonomo’nun temsil etmesine karar verdi. Daha önce Eurovision için Kıraç, Atiye, Sıla ve Hande Yener’in adı geçmişti. TRT’nin bu seçimi müzik dünyasında olumlu karşılanırken, bazı ünlü isimler Can Bonomo’yu ilk kez duyduğunu itiraf etti.

  TRT’nin Hadise’den sonra tercihini hep erkek solistlerden yana kullanması sanal alemde en çok konuşulan konularından biri oldu.

  Bonomo, ana haber bülteninde yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu dile getirerek, “Bu haber bizim için de büyük süpriz oldu. Şarkının hangi dilde olacağına daha karar vermedik, ancak hem Türkçe hem İngilizce olabilir” dedi.
  [​IMG]

  Can Bonomo Kimdir Hakkında Bilgi

  Can Bonomo İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti.Can Bonomo 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı. Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV’de televizyonprogramları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.
  [​IMG]
   


Yükleniyor...
Benzer Konu başlıkları - Türkiye’yi Bakü’de Can
 1. ZeuS
  Yanıt:
  21
  Gösterim:
  2,760