Türkiye'nin çözülmesi gereken en önemli sorunu nedir?

Türkiye'nin çözülmesi gereken en önemli sorunu nedir?

• Adalet

Kullanılan: 1 2.9%
  • Eğitim

Kullanılan: 14 40.0%
  • Altyapı

Kullanılan: 2 5.7%
  • Gelir Dağılımı Dengesizliği

Kullanılan: 5 14.3%
  • Ekonomi

Kullanılan: 3 8.6%
  • Enflasyon

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ulaşım

• Terör

Kullanılan: 8 22.9%
  • İşsizlik

Kullanılan: 2 5.7%
  • Çevre ve Hava Kirliliği

• Kullanılan toplam oy
    35
hepside çok önemli seçenekler ama ekomi iyi olmassa hiç birini uygulanamaz diye düşünüyorum ;) :

paylaşımına teşekkürler yaren

bence en önemli konu terör.:(
senelerdir terör için ayırdığımız bütçeler toplansa,ortaya korkunç rakamlar çıkar..
terör konusu çözülmeli biran önce bence..

bencede hepsi çözümlenmesi gereken sorunlar...

eğitim sistemimiz ve ekonomi düzelirse işsizlikte terörde bir nebze düzelir diye düşünüyorum...

hepside çok önemli ama önce ekonomi gelir ekonominiz yoksa zaten diğerlerinin yerine gelmesi çok zorlaşır
ve sağlıklı olmaz herşeyden önemlisi ekonomik yönden bağımlıysanız zaten özgür bile değilsinizdir
Teşekkürlerrr yaren abla

verilen şıkların hepside acil çözüm gerektiren sorunlar.bence bunların başında işsizlik ve eğitim geliyor.terör tabiiki önemli ama işsizlik ve eğitim sorununu çözemediğiniz sürece terör ülkemizin kanayan yarası olmaya devam edecektir.Mevcur eğitim sistemimiz maalesef içler acısı düşünün ortalama ile sınıf geçiliyor bunu kısacık açıklayayım 5 zayıfım var ama ortalamam 2.50 ve not ortalaması ile sınıf geçiyorum. diplomalı cahil yetiştiriyoruz ne yazıkki..

teşekkürler yaren bence harika bir anket hazırlamışsın emeğine sağlık
evet tüm şıklar acil çöcüm gerektirebilecek şıklar fakat ben her zamanda savunduğum gibi her şeyden önce eğitim diyorum

Bende eğitim sisteminin acil çözümlenmesi gereken bir konu diye düşünenlerdenim. Eğitim olmaz sa diğerlerinin çözümü daha da zor.

Bence hepsi birbiriyle ilgili biri düzelirse diğeri de iyileşmeye başlayacak düşüncesindeyim. Ama içlerinden bence Gelir Dağılımı Dengesizliği daha önemli.

ÇOK ÖNEMLİ KONULAR GERÇEKTEN AMA BENCE GELİR DAGİLIMI BEN EMEKLİ BİRİSİ OLARAK BÖYLE DÜSÜNÜYORUM HERKESİN FİKRİNE SAYGI DUYUYORUM TSKRLR BÖYLE Bİ ANKET DÜZENLEDİGİNİZ İÇİNNNN