Turkcell Avantaj Paket

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 12 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Turkcell Avantaj Paket Nedir


  Avantaj Paket ile şirkete kayıtlı hatlarla 2000dk tüm Turkcell’lilerle 1000dk ve her yöne 500dk konuşma avantajı ile iletişim maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

  Her yöne 500 dakikanız ise tüm operatör numaraları ve sabit hat (ev,iş) numaraları ile yine yurt içi konuşmalarınızda geçerlidir.

  Unutmayın, paketinizdeki dakikaları Türkiye’de yaptığınız yurt içi görüşmelerinizde kullanabilirsiniz. Yurt dışındayken ya da Türkiye'deyken yurt dışına yaptığınız görüşmeleriniz, paket kapsamınızın dışındadır

  Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız


  Turkcell Avantaj Paket ne kadar.?  [TABLE="class: grid"]

  Paket
  Aylık Sabit Ücret
  Şirketİçi
  Turkcell
  Her yöne
  [TR="class: rowgroup"]
  AVANTAJ PAKET
  65 TL
  2.000 dk
  1.000 dk
  [TD="class: last"] 500 dk[/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]


  Turkcell Avantaj Pakete nasıl geçerim
  İşTcell Avantaj Paket'ten yararlanmak için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Avantaj Paket’ten Kurumsal Faturalı tüm müşterilerimiz faydalanabilir.
  444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Avantaj Paket’inize kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
   


Yükleniyor...