TTNet İndirimli İnternet Paketi

'Teknik Yardım' forumunda Yasemin tarafından 28 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


  1. İndirimli İnternet Paketleri TTNet 2013


    TTNet internet kampanyası hakkında sizlere kısa bşr bilgi vermek istiyorum arkadaşlar aynı zamanda Bende bir TTNet internet kullanıcısı olarak en uygun kampanya hangisi en uygun ödeme ve uzun vadeli kampanyalar hangileri diye sürekli araştırıken 2013 yılının sanki en uygun kampanyası bu kampanya gibi geldi siz ne dersiniz.

    TTNet İnternetten ister gazetenizi okuyun, ister arkadaşlarınızla konuşun ya da dilerseniz dizilerinizi seyredin.Şimdi TTNET'ten internet almanın tam zamanı. TTNet'ten Bütçenize en uygun internet şimdi 10 ay boyunca yarı fiyatına!

    TTNet Kampanya dahilindeki dilediğiniz internet paketini 24 ay taahhütle alın, hem internetinizi 10 ay boyunca yarı fiyatını ödeyin hem de yeni nesil tv'yi evinize getiren Tivibu Web'i 3 ay hediyesi olarak izlemeye başlayın.Size uygun TTNET internet paketinizi hemen seçin, 28.02.2013 tarihine kadar başvurun ve eğlencenin tadını çıkarmaya devam edin. Gayet makül bir kampanya gibi görünüyor ama bu 10 ay sonunda ne olduğunu merak ettim açıkcası bu konuyuda bir araştıralım bakalım 10 sonunda nasıl bir ödeme gerektiriyor..
     


Yükleniyor...