TNT 2011 Yaz Konserleri,7-17 Haziran Harbiye

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 28 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu 1. [​IMG]
  2011 TNT Yaz Konserleri,tnt 2011 yaz konseri programı,TNT Yaz Konserlerinde kimler sahne alacak,TNT Yaz Konserlerinde sahne alaçak ünlüler,TNT Yaz Konserleri biletleri,TNT Yaz Konserleri bilet fiyatları,TNT Yaz Konserleri nerede,TNT Yaz Konserleri ne zaman

  TNT 2011 Yaz Konserleri,7-17 Haziran Harbiye
  TNT ana sponsorluğunda MAP İletişim, Atlantis Yapım ve Kirli Kedi Organizasyon’un düzenleyeceği “TNT Yaz Konserleri 2011”, 07-17 Haziran tarihleri arasında birbirinden ünlü sanatçıları, müzikseverlerle bir araya getirecek.

  Yılın en büyük organizasyonlarından biri olmaya aday “TNT Yaz Konserleri 2011”, 07-17 Haziran tarihleri arasında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.
  Ajda Pekkan, Abba, ADA Müzik 25. Yıl, Bülent Ortaçgil, Ferhat Göçer, Goran Bregoviç, Kenan Doğulu ve Serdar Ortaç’ın yer alacağı konserlerde yerli ve yabancı birçok sanatçıyı bir araya getirerek yazın ilk günlerinde müzik şöleni yaşatacak.

  KONSER PROGRAMI

  Süperstar Ajda Pekkan

  NE KADAR: 55TL ile 160TL fiyat aralığında

  Geçen sene verdiği muhteşem konserlerle 2010 yazına damga vuran Türk Pop Müziğinin süperstarı Ajda Pekkan, 2011 yazının ilk konserinde yeni albümünün tanıtımını da gerçekleştirecek. “TNT Yaz Konserleri 2011” kapsamında 7 ve 17 Haziran tarihlerinde Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda vereceği konserlerle yine çok konuşulacak.  ABBA THE SHOW

  NE KADAR: 50TL ile 125TL fiyat aralığında

  Dünyayı kasıp kavuran efsane “Abba” grubunun eski üyeleri saksafon ve flütte Ulf Anders Hilmer Andersson ve gitarda Mats Sture Ronander önderliğindeki “Abba The Show”, hayranlık uyandıran gösterileriyle ikinci kez İstanbul’da müzikseverlerle buluşacak. “Abba The Show” 08 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlere muhteşem bir gece yaşatacak.


  ADA’yı çeyrek geçe

  NE KADAR: 40TL ile 85TL fiyat aralığında

  Türkiye’nin en köklü bağımsız müzik firmalarından ADA Müzik, 25. yılını 9 Haziran’da Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek görkemli bir konserle kutlayacak.

  İşte, geçtiğimiz 25 yıl boyunca yolu bu ‘okul’dan ‘bir şekilde’ geçmiş Bülent Ortaçgil, Zuhal Olcay, Grup Gündoğarken, Yeni Türkü, Hüsnü Arkan, Birsen Tezer, Bulutsuzluk Özlemi, Jehan Barbur, Mavi Işıklar, Replikas, Mehmet Güreli, Gürol Ağırbaş, Burhan Öçal gibi sanatçılar kendilerine katılacak sürpriz isimlerle birlikte ‘ADA’yı çeyrek geçe’ başlıklı konserde bir araya gelecekler.


  Bülent Ortaçgil

  NE KADAR: 40TL ile 85TL fiyat aralığında

  Gitarist, söz yazarı, besteci Bülent Ortaçgil “TNT Yaz Konserleri 2011” kapsamında 10 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda İstanbullulara unutulmaz bir gece yaşatacak.


  Ferhat Göçer 10 Tenor İle Sahnede

  NE KADAR: 50TL ile 95TL fiyat aralığında

  11 Haziran’da Ferhat Göçer 10 Tenor ile birlikte sahne alacak. Gerek 4 Albümünden hit şarkılar, gerekse dünyanın dört bir yanından seçkin bir repertuarla izleyicileri ile birlikte olacak olan Ferhat Göçer’e 10 Tenor ile birlikte, 60 kişilik orkestra ve koro eşlik edecek. 10 Tenor ve koronun eşsiz yorumları ile Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndan, Verdi Korolarından seçme eserlerin, Rus Halk Şarkılarından Napolitenlere ve Ferhat Göçer’in dinlenme rekorları kırmış hit şarkılarının melodileri yükselecek. Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki her konseri büyük ilgi gören ve izleyicilerin de katılımıyla 5 bin kişilik dev bir koro ile şarkılar söyleyen Ferhat Göçer'in 11 Haziran’daki bu büyük buluşması sıcak yaz gecelerinin de müjdesi olacak.

  Goran Bregoviç

  NE KADAR: 50TL ile 125TL fiyat aralığında

  Balkan müziğinin ünlü bestec ve yorumcusu Goran Bregoviç, 14 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda “TNT Yaz Konserleri 2011” kapsamında İstanbullulara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.


  Kenan Doğulu

  NE KADAR: 50TL ile 95TL fiyat aralığında

  Eski ve yeni tüm şarkılarıyla sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak olan Kenan Doğulu 15 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sizleri bekliyor.


  Serdar Ortaç

  NE KADAR: 55TL ile 160TL fiyat aralığında


  Türk Pop müziğinin güçlü sesi Serdar Ortaç, eski ve yeni şarkılarını “TNT Yaz Konserleri 2011” kapsamında 16 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranları için seslendirecek.  Kaynak:Hürriyet
   


Yükleniyor...