Tesettür modası en güzel tesettür kıyafetler

Son yıllardaki tesettür giyime olan yoğun ilgi, moda tasarımcılarının tesettüre giyime ağırlık vermelerine neden oldu. Daha önceleri derme çatma tasarımları tesettür giyime uydurmaya çalışan sektör firmaları, son zamanlarda başarılı tesettür giyim çizimlerine imza atarak tesettür giyim markalarını profesyonel bir kulvara taşımayı başardılar.

Türkiye muhafazakar giyim tarzına uygun modeller geliştiren tesettür moda stilistleri, Arap ülkeleri başta olmak üzere Balkanlar ve Avrupa tesettürlü bayanlarının yoğun ilgisi ile karşılandı.

Tesettür moda tasarımcıları arasından bir adım öne çıkmayı başaran bazı stilistler, satışa sundukları özel dikim butik kıyafetleri ile tesettür moda trendlerini belirleyen stilistler olmaya aday görülüyor.

Her yılın giyim modasından esinlenerek belirlenen tesettür giyim sezon renkleri ve kumaşları artık sektörün önde gelen markaları tarafından belirlenir hale geldi.

tesettür_modası_forumdas_001.jpg tesettür_modası_forumdas_002.jpg tesettür_modası_forumdas_003.jpg tesettür_modası_forumdas_004.jpg tesettür_modası_forumdas_005.jpg tesettür_modası_forumdas_006.jpg tesettür_modası_forumdas_007.jpg tesettür_modası_forumdas_008.jpg tesettür_modası_forumdas_009.jpg tesettür_modası_forumdas_010.jpg tesettür_modası_forumdas_011.jpg tesettür_modası_forumdas_012.jpg

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
eşarbını bağlamaşekli çok güzel

ellerinize sağlık arkadaşlar
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
merhaba ben modelleri çok beğendim karabük mrkezde tesettür mağazası açmak istiyorum ama nerelerden alım yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz.
 
Üst