TC Sorgulama Robotu


TC SORGULAMA TC NUMARASI TC BULMAProgramın Özellikleri :
# TC Kimlik numarası sorgulaması yapan, bilgisayara kurulum gerektirmeyen küçük boyutlu bir yazılımdır.
# USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. (700 kb.)
# Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.Kimlik sorgusu yaparak bilgi tespiti yapılan her yerde kullanılabilir.
# Sorgu sonuçları bir listede bir araya getirilir. Siz listeyi temizleyene kadar sabit diskinizde saklanarak bir sonraki gün aynı listeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
# Sonuçlar için iki farklı formatta yazıcı çıktısı imkanı sunulmuştur. İlk seçenek Düz metin halinde yarım A4 formatında çıktı, ikinci seçenek Nüfus Cüzdanı şeklinde sonuç bilgilerinin yer aldığı erkek ise mavi kadın ise pembe kimlik örneği.
# Excel Export özelliği ile donatılmıştır. Listede bulunan sonuçların otomatik Microsoft Excel'e gönderme ve orada listeleme ve çıktı alma özelliği mevcuttur.
# Çalışması için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur.
# En önemli özelliği yazılan "Resimli Kodları" öğreniyor olmasıdır. Resimli kodlarla onay girişini en aza indirgeme özelliği ile donatılmıştır. Daha önce girilmiş bir kod ile tekrar karşılaşılırsa otomatik olarak önceki girilen rakamın girişi yapılarak size resimli kod sorulmasına gerek duymaz. Direkt sonuç getirir.Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.
 
Son düzenleme:

Nurdin bu iyi bişi demi anlamadım ben yav napıyormuş
dur hele bir daha okuycam işime yararsa teşekküre gelirim yoksa kaçar giderim
 

Geldim Geldim Nurdin bidaha okudum ve çok işime yarıycağına karar verdim
Nezaman eczaneye, hastaneye veya postaneye gitsem soruyorlar kendiminkini biliyorumda ev ahalisi için harika bir programmış ahanda teşekkürümü edip kaçıyorum :f6: :)
 

Programı yapanın da bizlere tanıtıp paylaşanında ellerine sağlık. Güzel ve maarifetli bir programa benziyor
 
Üst