Symbol İstanbul Projesi

'Sosyal Konular' forumunda Sitem tarafından 28 Mar 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Symbol İstanbul Nerede
  TEM'e 2 km, Havalimanı'na 12 km, E-5'e ise sadece 500 metre uzaklıkta olan Symbol İstanbul, sahip olduğu lokasyon avantajının yanı sıra farklı mimarisi, busidence konsepti ve ayrıcalıklı lüks yaşam anlyışı ile dikkat çekiyor. 85 bin ila 510 bin TL ve üzeri bir fiyat aralığında değişen daireler ile Symbol İstanbul yatırmıclara karlı bir yatırım için şimdiden göz kırpıyor.

  Sembol İstanbul Fiyatları
  Residence, busidence, AVM olarak karma bir konsepte sahip olan Symbol İstanbul 203 bin 491 metrekare arsa alanına sahip. 31 Aralık 2014te teslim edilmesi planlanan projede metrekare satış fiyatları 1.700 TL ile 2.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

  Sembol İstanbul Mimarisi
  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ile 4 oda 1 salon konutların yer aldığı projede A ve B bloklar residence, C blok ise iş merkezi olarak tasarlandı. 176 farklı tipte konutun bulunduğu Symbol İstanbul'da organizasyon hizmetler, seyahat hizmetleri, güvenlik hizmetleri, sağlık hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri gibi bir çok imkan sunuluyor.

  Symbol İstanbul içerisinde; kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, tenis kortu, basket sahası, plates salonu, squash, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, spa, masaj salonu, cafe-restaurant, hobi odası, oyun odaları, çocuk kreşi, cep sineması, seminer ve toplantı salonları, balo ve party lounge mevcut.
   
Yükleniyor...