Şükrü Özyıldız kimdir, resimleri

'Resimli Konular' forumunda Blizzard tarafından 18 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. Şükrü Özyıldız biyografi


  Şükrü Özyıldız hayatı, fotoğrafları


  1988 yılında İzmirde doğdu.Ege Üniversitesi İşletme bölümü son sınıf öğrencisi olan ÖZYILDIZ yıllarca çalıştığı aile şirketinden oyunculuk aşkı için ayrılıp bu meslekte kendini geliştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmaktan oyunculuk eğitimi aldı. Mücadele(2009) isimli oyunda oynadı. Miller Türkiyenin reklamında boy gösterdi. Sosyal yaşantısında çok aktif olan ÖZYILDIZ; iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine meraklı. Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı.

  17 Nisan 2012 Salı gününden itibaren ATVnin sevilen dizisi Uçurumda Avukat rolüyle ekranlara gelen Şükrü Özyıldız, 1988 Yılında İzmirde doğdu. Daha önce Derin Sular adlı televizyon dizisinde de oynayan Özyıldız, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmaktan oyunculuk eğitimi aldı.

  Ege Üniversitesi iktisat bölümü son sınıf öğrencisi olan ve tiyatroculuğu ustalarından öğrenen genç oyuncu, iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine de meraklı. Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı. Şu an ise oyunculuk eğitimine devam etmekte ve Fox TVde yayınlanan “Derin Sular adlı dizide “Toprak karakterini, ATVde salı akşamları yayınlanan Uçurum adlı dizide ise Avukat Tolga rolünü canlandırmaktadır.

  Şükrü Özyıldız Resimleri

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
Yükleniyor...