Star Akademi Yakında Star'da!

'Haberler' forumunda EyLüL tarafından 18 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. Star Akademi Yakında Star'da!

  [​IMG]

  Sende star ışığı var mı?

  Türkiye'nin yeni yıldızı Star ekranlarında seçilecek!

  Temmuz ayında Star TV'de başlayacak Star Akademinin merakla beklenen jüri kadrosu kesinleşti.

  Ajda Pekkan, Ertuğrul Özkök ve Sertab Erener'den oluşan yıldız juri isimleriyle Star Akademi keyifli ve zorlu bir maratonun ardından müzik sektörüne genç yetenekleri Türkiye'ye kazandıracak.  Genç yetenekleri Türkiye'ye kazandıran müthiş yarışma Star TV ekranında, yeni yetenekleri ortaya çıkaracak.

  Star Akademi, soluk soluğa izlenecek performanslar, yarışmacıların eğitim süreçleri, aralarındaki rekabet ve dayanışma ile izleyenleri Star TV ekranına bağlayacak.

  Star Akademi'de müzikal yeteneklerini kanıtlayarak yarışmacı olmaya hak kazanan adaylar öncelikle şan, müzik, dans, koreografi, saç, makyaj, stil, yabancı dil, spor, medya gibi alanlarındaki profesyonel isimlerden çok özel eğitimler alacaklar.

  Tüm adaylar Akademi ortamında birlikte yaşayacak ve her hafta seçkin isimlerin yer aldığı bir jüri önünde gerçekleştirecekleri gala performanslarıyla yeteneklerini göstermeye çalışacaklar.

  Endemol Türkiye'nin yapımcılığında gerçekleştirilecek bu keyifli ve zorlu maraton sonunda Türkiye yeni starıyla tanışacak. Yarışmacılar Star Akademi'de alacakları eğitimlerin yanı sıra müzik endüstrisinin önde gelen isimleri ve başarılı sanatçılarıyla bir araya gelme, onların deneyimlerinden yararlanma ve onlarla aynı sahnede canlı performans sergileme fırsatına da sahip olacaklar.

  Star Akademi yakında Star'da!