Sonbaharda en moda 5 makyaj trendi

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 16 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Sonbaharda en moda 5 makyaj trendleri
  Sonbaharda en moda 5 makyaj teknikleri
  Sonbaharda en moda 5 makyaj önerisi


  Sonbaharın en moda beş makyaj trendi
  Kıyafetler gibi makyaj trendleri de her mevsim değişmektedir. Modaya uygun kalmak ve garip görünmemek istiyorsanız bu trendlere kulak verin...

  Tırnaklar

  Ten rengine yakın mat ojeler bu sezon çok moda. Hem basit hem de seksi bir görünüm kazanmanız için gerekli olan tek şey açık kahve veya ten rengi tonları.


  Turuncu renkler

  Bu sonbahar kuruyan yapraklarla uyum yaratacağınız makyaj trendleri söz konusu. Turuncular, limon renkleri oldukça moda. Dudaklarınızda dahi bu renkleri kullanabilirsiniz.

  Şarap rengi dudaklar

  Şarap rengi rujların üzerine süreceğiniz hafif parlatıcı bu mevsim çok moda. Zengin, parlak bir görüntüyle seksi şarap renginin birleşimi mükemmel bir seçim olacak.


  Altın rengi farlar

  Göz farı makyajın olmazsa olmazlarından biridir. Metalik renkler ve "smokey eyes" olarak tanımlanan dumanlı göz makyajı bu sonbaharda kesinlikle tercih etmeniz gereken seçenekler. Ancak fazlaya kaçmayın. Açık mavi ve mor renkler de hoş durabilir.


  Kalın kaşlar

  Doğal bırakılan ve fazla inceltilmeyen kaşlar geri geldi. İncelttiğiniz ve keskin kenarlı şekillere soktuğunuz kaşlarınızı doğal haline bırakın. Kavisli ve doğal bir görünüm verin. Çekici kaşların sırrı bir tutam vazelinden geçer. Kaşlarınızı bu sayede güçlenecektir. Dilerseniz kalemle hatları da belirginleştirebilirsiniz.
  [​IMG]

  Sonbahara özel beş makyaj trendi hakkında sizler neler düşünüyorsunuz gayet hoş ve göz alıcı olucak bu sonbahar bayanlar öyle görünüyor modayı takip eden tüm bayanalrın ilgisini çekmiş olmalı bu makyaj trendleri

   


Yükleniyor...