Son derece cazip Mac Kampanyasında son hafta

'Sosyal Konular' forumunda eftelya tarafından 10 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Şayet bir Mac satın almak istiyorsanız şuan tam zamanı..Bu günlerde yetkili Apple mağazalarının yapmış olduğu önemli bir kampanya var.

  Son derece cazip Mac Kampanyasında son hafta

  Hem evinize bir iMac, hem de kendinize bir iPad2 almak istiyorsanız ancak bütçenizle bunu gerçekleştiremiyorsanız bu kampanya tam size göre.
  15 Şubat 2012 tarihine kadar süren Mac kampanyası sayesinde bilgisayar için ayırdığınız para ile hem istediğiniz özelliklerde bir iMac, hem de fiyat avantajı nedeniyle artan bütçeniz sayesinde ne zamandır almak istediğiniz iPad 2yi satın alabilirsiniz.

  14 Şubat Sevgililer Gününde sevgiliniz için bir sürpriz yapma planınız varsa yine bu kampanya tam size göre

  Çünkü 15 Şubata kadar geçerli olan kampanyada iMac, MacBook Pro ve MacBook Air için 563 TLye varan cazip fiyat indirimleri söz konusu.Mesela hafifliği ve şıklığı ile kadınlar için en güzel bilgisayar olan Ultrabookun yaratıcısı MacBook Airı bu kampanyada KDV dahil 2 bin 762 TL yerine 2 bin 490 TLya satın almanız mümkün.

  MacBook Airde 272 TL olan fiyat avantajı, ürünler arasındaki fiyat farkına bağlı olarak MacBook Proda 390 TLyi, kampanyanın en cazip ürünü iMacde ise 963 TLyi buluyor.
  Unutmayın bu özel ürünler için kampanya 15 Şubat 2012 tarihine kadar ve yetkili Apple mağazalarında geçerli.

  [​IMG]

  Apple