Siyah Noktalara 1 günde Çözüm

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 12 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Siyah noktalara 1 günde bitkisel çözüm  Siyah noktalarınızdan artık bıktınız ve biran önce onlardan kurtulmayı istiyorsunuz işte sizlere siyah noktalar için en faydalı bitkisel çözümler sunuyoruz...

  Bir adet limon kabuğu rendeleyin. Bir çorba kaşığı yoğurt ve bir yemek kaşığı mısır ununu karıştırın. Bu karışıma rendelediğiniz limon kabuklarını da ekleyerek yüzünüze masaj yaparak sürün. 15 dakika sonra ılık suyla yıkayın.

  Her biri birer tatlı kaşığı olmak üzere mısır unu, kil, el kremi ve suyu karıştırın. Karışımı cildinize sürün. Maske kuruduktan sonra ovarak çıkartın. Haftada bir kez uygulayın.

  Kırmızı turp yıkayın ve kabuklarıyla beraber rendeleyin. Bit tülbent yardımı ile süzerek içine elma sirkesi ekleyin. Karışım güneş görmeyen akranlık bir ortamda üç gün bekletilecek ve üç günün ardından siyah noktaların bulunduğu bölgeye sürülecektir. Bir hafta uygulanmalıdır.

  Birer tuta kırlangıç otu ile ayrık otunu karıştırın. Karışıma bir litre su ekleyin ve kaynatın. Bir gece dinlenmeye bırakın ve siyah noktaların üzerine sürün.

  Bir tatlı kaşığı gliserin ve 2 damla asilbent tentürünü karıştırın. Karışımı siyah noktaların üzerine bolca sürün. Karışı cam bir şişede saklayın.

  [​IMG]

  1 çay kaşığı limon suyu 1,5 çay kaşığı pudra bebek budrası olurya ondan
  ikisinide çırpın biraz 1 dk kadar ve yüzünüze sürün kesin çözüm deneyin ve görün hiçbir sakıncası yoktur doktorum bana onerdi 3 gündü 1 tane bile siyah noktam kalmadı sizde deneyin bu kırmızı sivilci akneyede iyi geliyor yani limon sivelcenin kökünü kurutuyor pudra ise yüzünüze vitamin minaral veriyor yumuşak olmasını sağlıyorr herkesin evinde pudra ve limon vardır
   


Yükleniyor...