Sıvı Sigara Liquid Smoking


sıvı sigara, liquid smoking, Sıvı Sigara Liquid Smoking, sigara,
United Drink and Beauty Corporation isimli firma, ürünü sadece sigara bırakma amaçlı olarak da değil, aynı zaman alkole karşı da kullanmak istediklerini söylüyor. Enerji içecekleri gibi, bar ve restorantlarda da satışa sunulabilme ihtimali olan bu içeceği herkes merakla bekliyor.Sigara artık gerçekten içiliyor.Çeşitli meyve ve bitkilerden elde edilen ve adına ‘Sıvı Sigara’ denilen içecek piyasaya sürülüyor.Sigara kullanan insanlarda, sigarayla aynı etkiyi yapacak olan ama tamamen zararsız hatta aksine yararlı diye nitelendirilen bu sıvı tiryakiler için sigarayı bırakmanın en kolay yolu diye tanımlanıyor.

Sigaraya karşı olan çeşitli gruplar, böyle bir içeceğin de bağımlılık yaratabileceğini ve hükümetlerin izni ile bunun kullanımına izin verilmesi gerektiğini söyleseler de, üretici firma bunun tamamen zararsız olduğu konusunda ısrarlı. Sigara gibi yüksek miktarda nikotin içermeyen ancak, sigara bağımlılarına bırakmada yardımcı olmak amaçlı çok az miktarda Güney Afrika da yetişen bitki özleri bulunduğunu söyleyen firma, ürünü yeni yılla beraber piyasaya sürecek.
 
Son düzenleme:

Konuya ilk göz attığımda ne yalan söyleyeyim biraz midem bulanır gibi oldu.Ama şu an tadını merak duygusu uyanmaya başladı. Çıksın da tadına bakalım bi.
 
Üst