sir ağda sonrası ne sürülür

#1
İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yöntemi olan olan ağda sonrası ne yapılmalı, oluşabilecek sorunları gidermek için ağda sonrası ne sürülmeli ve ağda sonrası sürülen yağ hangisidir
Ağda sonrası yapılması gereken hususları yerine getirmek ağda yaptırılan bölgenin bakımlı ve estetik açıdan da güzel görünmesini sağlar. günümüzde tüylerinden kurtulmak isteyen kadınların ve hatta erkeklerin kullandıkları bir yöntem olan ağda sonrası bölgeye yağ sürmek kızarıklıkları, kabarıklıkları, lekelenmeleri önler.


Ağda sonrası yağ ile güzelce temizlendikten sonra bölgenin tahriş olmaması için özel koruyucu kremler kullanılmalıdır. Yaklaşık olarak ağda sonrası 24 saat güneşten kaçınmak gerekir. Alkol içeren ürünler, duş ve banyo yapmaktan kaçınmalı, denize, havuza ya da saunaya da ağda sonrası girilmemelidir. Ağda sonrası bunları yapmak aşıntı ve tahrişe yol açar.
Ağda sonrası sürülen koruyucu bakım kremleri piyasada birçok marka ile satışa sunuluyor. Cilt tipinize uygun olarak bu ürünleri en sağlıklı markalardan almaya özen gösterin.
 
#2
Bacakların bakımı ve güzel görünmesi için öncelikle yapılması gereken istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Bayanların en çok kullandıkları yöntemlerden biri de ağda yapmaktır. Özellikle son zamanlarda yapılan sir ağda sonrası bacaklar özel yağlarla temizlenmektedir. Yağ ile güzelce temizlendikten sonra cildi koruyan ve nemlendiren, kızarıklıkları gidermek ve tahriş olmasını önlemek amacı ile koruyucu kremler kullanılmalıdır. Ağda sonrasında en az 24 saat güneş ışınlarından korunmalısınız. Ayrıca alkol içeren ürünler, duş ve banyo yapılması, denize, havuza ve saunaya girilmesi, kaşıma ovalamak oldukça sakıncalıdır. Ağda sonrası oluşan kızarıklıklar sürülen bakım kremleri sonucunda kısa zamanda yok olacak, pürüzsüz bir cilt ortaya çıkacaktır. Piyasa da birçok marka bakım ürünleri bulunmaktadır. Cildinize en uygun olan kremi seçerek ağda sonrası kullanabilirsiniz. Bayanların en büyük sorunlarından biri istenmeyen türlerle savaşmaktır. Ağda yaparak bu sorundan kurtulmak en iyi ve uzun süreli çözümdür.
 
Üst