Sıla

SILA BİTTİ

atv'de yayınlanan Sıla adlı dizi yapımcı şirket tarafından bitirildi... İşte Sıla'nın bitirilme nedeni...Sıla dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere ile Mehmet Akif Alakurt sette kavga etti. Birbirleriyle konuşmayan oyuncular yüzünden yapımcı firma diziyi bitirdi.
Başrol oyuncuları Cansu Dere ile Mehmet Akif Alakurt'un setteki kavgaları nedeniyle, yapımcı firma Most Production ve atv anlaşıp diziyi bitirme kararı aldı. 79'uncu ve son bölümü dün akşam yayınlanan dizinin aslında yeni sezonda da devam ettirilmesine karar verilmişti. Dizinin bu kadar erken bitmesine neden olan kavganın nedeni olarak Cansu Dere'nin çekimlere geç gelmesi gösteriliyor.SETE GEÇ GELMİŞ
İddiaya göre bir gün sete yine geç gelen Dere'ye Mehmet Akif Alakurt, "Mardin'in bu sıcağında bu hanımefendiyi beklemek zorunda mıyım? Sete ne zaman gelinceğini öğrensin" diye bağırdı. Ardından iki oyuncu kavga edince çekimlere 1 gün ara verildi. Fakat oyuncular ertesi gün de birbirleriyle konuşmayınca yapımcı şirket diziyi sonlandırmaya karar verdi. Mehmet Akif Alakurt'un bu gelişmeler üzerine Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşacağı 'Adanalı' adlı yeni projeye 'evet' dediği öğrenildi. Cansu Dere ise henüz bir açıklama yapmadı.
 
Yılan hikayesine dönmüş ve artık tadı kaçmıştı yani bitme zamanı gelmişti çoktan bence isabetli bir karar olmuş
 
Üst