Sevinirken Bacağını Kırdı

Sevinirken Bacağını KırdıAttığı gole sevinirken ayağını kırdı, üstelik gol iptal edildi

David Beckham'ın transferiyle gündeme gelen Los Angeles Galaxy'nin hafta sonu oynadığı maçta ilginç bir olay meydana geldi.

Los Angeles Galaxy'nin Real Salt Lake ile karşı karşıya geldiği maçta gol atan Arjantinli oyuncu Fabian Espindola, attığı gole sevinirken ayağını kırdı. Üstelik attığı gol ofsayt gerekçesiyle iptal edildi. Espindola yaptığı açıklamada, başına gelen olaydan utanç duyduğunu söyledi.

Maçın 5. dakikasında gol atan eski Boca Juniorslı oyuncu sevincini orta sahada taklalar atarak gösterdi. Ancak oyuncunun sevinci kısa sürdü. Espindola, ayakları yere basınca sendelemeye başladı ve yardım ekiplerinin müdahalesi sonrası ayağını kırdığı anlaşılan oyuncuya bir kötü haber de hakemden geldi. Maçın hakemi oyuncunun attığı golün ofsayt olduğunu belirterek, golü iptal etti. Maç 2-2'lik beraberlikle sona erdi.

Altı hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Arjantinli oyuncu, maç sonrası şu açıklamalarda bulundu:

"Başıma gelenlere inanamıyorum ve gerçekten çok utanç duyuyorum. Bir daha asla bir gole bu kadar sevinmeyeceğim. Daha önce binlerce kez saha içinde taklalar atmıştım, ama olacakları bilseydim asla böyle bir şey yapmazdım."
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Hayyyy Allahım.
Bacağını kırdığına mı üzülsün,gölün ofsayt olduğuna mı. Kötü olmuş
 
İnsan sevinir de böyle de sevinmez ki...
Ne kadar tehlikeli hareketler yapmış.
Kaza geliyorum demiş

Teşekkürler Chemist
 
gol olsa idi ayağının kırıldığına bu kadar üzülmezdi belki , evet bacım bence de sevinci kursağında kalmış
 
Üst