Sevgiliyi Kendine Bağlama Yöntemleri

'Sosyal Konular' forumunda Karahan tarafından 2 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliyi Kendine nasıl Bağlarsın,Sevgiliyi Kendine Bağlama Yolları,bir kızı kendine nasıl bağlarsın

  Çok zorlu,çamurlu,acılarla dolu bir süreçtir.Burnundan kıl aldırmayan, kendinin güzel oldugunu bildigi için ekstra havalarda gezinen, bir iki güzel şey için 85,600 kere takla atmanızı keyif içinde izleyen sevdicegin bu vicdansız davranışını izlerken:
  "Görüceksin sen sıra bana da gelecek " bakışının atıldıgı zamanlardır.

  Kız milletinin bu süre boyunca peşinde olduğunuzdan bir süre döverim böyle aşkın ızdırabını modunda gezmeniz normaldir, fazla sinirlenmeyiniz.Güzel günler göreceğiz ey üyeler motorları maviliklere sürecegiz naifliginde takılmaya devam edin.

  Artık sevgili sizin vazgeçilmeziniz degil siz onun vazgecilmezi olmaya başlayacaksınız.Peki bu nasıl olacak?

  1-Aramalar günde 1'e indirilecek.ilerleyen günlerde 2 günde 1 e kadar düşecek.

  2-İltifatlar kesinlikle azaltılacak.

  3-Eskisi gibi çicek,hediye kesinlikle alınmayacak.

  4-En önemli maddeye geldik.Bu madde de tırsmaya başlayan zalim sevdiceğin kilit sorularına verilecek hınzır cevaplara geldik.

  Beni kıskanıyor musun?

  Cevap: Yoo niye kıskanayım, ben sana güveniyorum

  Beni seviyor musun?

  Cevap: Tabi Tabi..

  Dışarı çıkalım mı?

  Cevap: Canım istemiyor evde takılıcam.

  Delirme moduna büyük ihtimalle girmiştir sevgili.Sonra hafiften vermeyip gösterme moduna gireceksiniz.Yani deliler gibi kızı/erkeği hemen terslemeyin delinin birine denk gelirsiniz defol diyebilir.Yani yine sevgi gösterin ama bunda gözle görülür bir düşüş yaşansın.

  Dikkat: Aramalarına çağrılarına 2.den sonra cevap verin.kesinlikle ilk aramayı cevaplamayın.sms gibi seyler yollarsa kesinlikle tilt edecek sürede yazın, hem de sorusunu tam olarak cevaplamayın.ona da başka soru imkanı vermeyecek cevaplar atın.Çıldırsın.

  Artık kıvama gelmeye başlayan sevgiliye bir göster bir gösterme şeklinde bir süre daha devam edin.Artık bir süre sonra sizden vazgeçemeyecektir.

  Alıntı......​
   


Yükleniyor...