Sevgiliye Yazılacak Sözler Kısa

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 3 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Yazılacak Sözler


  Sevgilinize olan hislerinizi ona olan duygularınızı kısa bir söz ile anlatmakmı istiyorsunuz.Hissettiklerinizi ve söylemek istedikleriniiz ona bir türlü söyliyemiyormusunuz öyleyse aşağıdaki sözler tam size göre.Sevgilinize söylemek isteyipte söyleyemediklerinizi bu kısa sözlerle ifade etmeye ne dersiniz.

  İşte sizlere özel Sevgiliye Yazılacak Kısa Sözler...

  Sevgilim sensiz bir hayatı yaşamaktansa seninle bir ömür kahrolmaya razıyım..

  Aşkımı sana anlatmak öyle zorki buna ne senin ömrün yeter sevgilim nede benim bildiğim kelimeler..

  Sevgilim sana gökyüzündeki yıldızları vermek isterdim ama benim yıldızım birtane oda sensin.

  Aşkım Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek.işte o en büyük gerçek seni sevmek Sevgilim..

  Aşkım Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum Sevgilim

  Sevgilim Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin benim cnaım sevgilim..

  Biliyormusun Sevgilim Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

  Sevgilim Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam Aşkım