Sevgiliye alınacak ilk hediye ne olabilir

Demek o stresli gün yaklaşıyor ve “Sevgiliye alınacak ilk hediye” ne olmalı sorusu kafanızda dolaşıyor. Öncelikle sakin olun, zaten sevgilisiniz! Artık onu biraz tanıdınız ve nelerden hoşlandığını aşağı yukarı biliyorsunuz. Bunların bir listesini hazırlayarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra hediyeye ayıracağınız para miktarına göre eleme yapıp kalan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Fikir edinmeniz açısından sevgiliye verilecek ilk hediye seçeneklerine bir bakalım.

Sevgilinize alacağınız ilk hediyenin romantik bir şey olmasını istemeniz normal. İlk anda akla gelen romantik hediyeler arasında güzel bir yemek, ilk buluştuğunuz yerde bir aktivite, onunla ilk tanışmanızı hatırlatan bir etkinlik olabilir. Ayrıca kendiniz hazırlayabileceğiniz bir fotoğraf albümü ya da sevdiği yemeklerden oluşan bir akşam yemeği gibi seçenekler her zaman mevcut.

Kız arkadaşınız için alacağınız bir demet çiçek güzel bir ilk hediye olabilir. Tamam, biraz klasik ama bazı şeylerin klasik olmasının da bir sebebi var. Hemen tüm kadınlar çiçekleri sever. Yüzlerce kırmızı gülden oluşan pahalı ve gösterişli bir buket almanıza gerek yok. Eğer ilk yılınızsa bu güzel yılı temsilen tek kırmızı gülden oluşan bir hediye alabilirsiniz. Üzerine içinizden gelen ilişkinize dair kısa bir not eklemeyi unutmayın. Diğer bir seçeneğiniz ise uzun süre dayanan saksı çiçeklerinden alarak “İlişkimiz bu çiçek gibi uzun ömürlü olsun” yazılı bir not olabilir.

Erkek arkadaş için ilk hediye bulmak kız arkadaşa bulmaktan daha zor. Çünkü erkeklerin her zaman güzel bir çiçek veya yemeğe çıkarma alternatifleri var. Kızların seçenekleri ise daha sınırlı. Erkek arkadaşınızın hobisi ya da ilgi duyduğu alanlara yönelik hediyeleri düşünebilirsiniz. Bu seçenek fazla romantik olmasa da en azından hediyenizin beğenileceğini garantiye alabilirsiniz. Fotoğraf makinesi, dijital çerçeve gibi hediyeler onunla birlikte fotoğraf çektirecek daha çok an daha yaşamak istediğiniz anlamına gelebilir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst