Sevgilimle Uyum

'Ders notları' forumunda anniccha tarafından 7 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. Sevgilimle Uyum

  Ben Kova Sevgilim Aslan
  Aslan Sevgili İle Kova Uyumu
  Kova Burcu ve Aslan Burcu Aşk Uyumu

  Aslan burcu ile Kova burcu 180° yani karşıt açı yapmaktadır. Bu yüzden ya tam uyuşursunuz ya da birbirinizi gırtlayabilirsiniz. Arası olmayacaktır. Büyük ihtimalle Aslan insanı ile ideal bir çift olacaksınız. Hava elementi Kova ile ateş elementi Aslan'ın birlikteliği sonucu Aslan'ın ateşi alevlenecek, parlayacaktır.

  Aslan burcunun lüks ve kültüre olan düşkünlüğü ilginizi çekse de siz onun kadar bu konulara meraklı değilsinizdir. Aslan'ın cömertliği ve espri gücü hoşunuza gider. O ise sizin kafa yapınızı ve mantığınızı beğenir.

  İkinizin birden sabit nitelik taşıması sorun olacaktır. Bu demektir ki farklı görüşlere sahip olduğunuz zaman uzlaşamayacak, çıkmaza gireceksiniz. Biriniz daha esnek olmayı öğrenemezse bu ilişki hiç bir yere varamayacaktır.

  Aslan insanı toplumda özel bir yeri olduğunu düşünür. Kendinin "asil" olduğuna inanır. Siz onun gözünde bu ünvana layık olmayabilirsiniz. Sosyal sınıf ayırımı ve züppelik demokrat Kova burcuna çok ters gelir. Bu konu kontrolden çıkmadan dürüstçe karşılık konuşmanızda fayda olacaktır.

  Sizin farklı hedefleriniz vardır ve toplumun onayına ihtiyaç duymazsınız. Aslan burcunun toplum tarafından beğenilmeye ve saygı duyulmaya gerçekten çok ihtiyacı olduğunu anlamaya çalışın. Onu değiştirmeye çalışmayın, bu huyundan vazgeçmeyecektir. Yapacağınız en iyi şey gerçekçi beklentiler içinde olmaktır. Sizin gibi objektif bakış açısına sahip biri için bu zor olmayacaktır.

  Aslan burcu güçlü bir egoya sahiptir ve sizden çok ilgi beklemektedir. Bu da başka bir sorun yaratacaktır. Mesele sizin egonuzun büyüklüğü değil vaktinizin olmamasıdır. Siz projelerinizde kendinizi kaybedersiniz bu da Aslan'ı dehşete düşürür.

  Aslan burcu yatakta sıcak ve etkileyicidir. Yatak odanıza uygun ortamı sağlayacak her türlü lüksü getirir. Şampanya, mumlar, çiçekler gibi. Aslan eğlenceli, oyuncu ve dramatiktir. Sizin mesafeli oluşunuz onun hoşuna gitmeyecektir. Aslan burcu için tutku çok önemlidir, sizin sadece orada olmanızı değil aynı zamanda tutkulu ve hevesli olmanızı beklemektedir. Aslan haklıdır, siz bazen fazla ciddi ve iş saplantılı olabilirsiniz.

  İkinizde dünyaya maceracı gözlerle bakarsınız, onun için birkaç pürüz dışında aranız iyidir. Hayal ederseniz, gerçekleştirebilirsiniz. Biraz hayal kurun sevgili Kova!