Sevdiğim kıza nasıl evlenme teklif edbilirim?


Büyük gün yaklaşıyor mu? Artık o soruyu sormaya hazır mısınız? Bu yazımızda evlilik teklifi yapmaya hazırlanan damat adayları için müstakbel eşinizin her zaman hatırlayacağı (iyi şekilde!), sizin gözlerinizin kararıp, dilinizin tutulmasını önleyecek bazı tavsiyeler bulacaksınız. İkinizin hayatı boyunca unutamayacağı evlilik teklifi anında ev ödevinizi mutlaka yapmış olmanız gerekiyor. Asla unutulamayacak evlilik tekliflerinin her zaman pahalı olması gerekmez. Kendi bütçenize göre, büyük veya küçük bir tek taş yüzük aldınız ise işte size romantik evlilik teklifleri ile ilgili birkaç fikir.

Mum Işığında Bir Yemek
Dışarıda romantik bir yemek düzenleyebileceğiniz gibi tercihen kendi evinizde (eğer yapabiliyorsanız) kendi hazırladığınız bir yemek sırasında, mum ışığında evlilik teklifini yapabilirsiniz. Yemeğin sonunda şampanya kadehinin içine (veya herhangi bir içecek olabilir, açık renkli bir içecek olması önemli çünkü yutmaması için! Tek taş yüzüğü görmesi gerekiyor) yüzüğü koyabilirsiniz ya da kırmızı bir kurdele ile kadehin sapına bağlayabilirsiniz.

Fotoğrafına Yüzük Ekleyin
Ellerinin göründüğü bir fotoğrafına photoshop’la (fotoğrafçılarda da yaptırabilirsiniz) aldığınız tek taş yüzüğü ekleyip “en sevdiğim fotoğrafın bu” diyerek verebilirsiniz. Parmağındaki yüzüğü gördüğünde benim “böyle bir yüzüğüm yok ki” dediği sırada teklifi yapabilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Teşekkürler Oğlum

Oyuncakla Verin
Evet kabul edelim. Kadınların yaşı kaç olursa olsun şu pelüş oyuncak hayvan sevgisi bitmez. Sizde evlilik teklifi yaparken bundan yararlanabilirsiniz. Seveceği bir pelüş oyuncak alın ve kurdeleyle boynuna yüzüğü bağlayın. Tek taş yüzüğü gördüğü sırada teklifi yapabilirsiniz.

Scrabble Oynarken
Ev oyunlarına meraklıysanız, scrabble oynarken içeri gittiği bir anda “Benimle Evlenir misin” yazabilirsiniz. Yüzüğü yakın bir yerde saklayın.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

İnternet Üzerinden
Kişisel bir web sayfası oluşturun ve açılış sayfasında müstakbel gelinin fotoğrafı ile açılmamış bir yüzük kutusu fotoğrafı koyup üzerine “benimle evlenir misin” yazın. Adresi ona gönderebilir ya da beraber internette geziyorken sitenizi açabilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst