Seren Serengil Nasıl 20 Kilo Verdi?

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Blue tarafından 12 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Seren Serengil Nasıl 20 Kilo Verdi?
  Seren Serengil Diyeti
  Seren Serengil Nasıl Zayıfladı?


  [​IMG]

  İstanbul – – Bodrum Palmalife Resort Otelde zayıflama kampına giren Seren Serengil, önceki gün otelin havuzbaşında düzenlenen bir partiye katıldı. “28 gündür bu otelde kalıyorum. Osman Müftüoğlunun denetimi altında 12 kilo verdim. Buraya gelmeden önce de sekiz kilo vermiştim. Yani toplamda 20 kilo vererek üç hamileliğimde aldığım kiloların tama mından kurtulmuş oldum diyen Seren Serengil, artık kendini hem bedenen hem de ruhen çok iyi hissettiğini ifade etti.


  Her Şeyi Çiğ Yiyorum  Seren Serengil, 20 kilo vermesini sağlayan detoks programını anlattı

  Sabahları yulaf yiyorum. Tatlı ihtiyacımı karşılamak için de yulafın üzerine yabanmersini, yoğurt ve tarçın koyuyorum.

  Ara öğün olarak saat 11.00′de kereviz, enginar gibi sebze sularını karıştırıp 2 bardak içiyorum.

  Öğlen 12.00′de sebze köftesi ve karides salatasını çiğ çiğ yiyorum. Diyet programımda asla pişmiş bir şey yok. Hayatımda ilk kez çiğ enginar yedim.

  Saat 16.00′da yeniden 2 bardak sebze suyumu içiyorum. Ayrıca günde 3 litre su tüketiyorum.

  Akşam 18.30′da buharda pişirilmiş balık yiyorum. Gece yarısı ise yeniden iki bardak sebze suyu içiyorum. Yani toplamda altı bardak sebze suyu içmiş oluyorum. Tüm bunların yanında düzenli olarak spor yapıyorum.

  Güne, sabah 08.30′da 45 dakika yürüyerek başlıyorum. 10 dakika da bisiklete biniyorum. Ara öğünden sonra 2 saat serbest vaktim var, o sırada da yüzüyorum. Saat 17.00′de özel hoca eşliğinde su sporu yapıyorum.
   
Yükleniyor...