Sercan'da sona gelindi

Sezon başında çok istemesine rağmen Sercan'ı transfer edemeyen Galatasaray'ın, milli oyuncunun işini bitirdiği iddia edildi. Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre genç yıldız için Bursaspor'la anlaşmaya varıldı.

Ara transfer döneminde taarruza geçmeye hazırlanan Galatasaray, ilk bombayı patlatmaya çok yakın. Sarı-Kırmızılılar, sezon başında Sercan’ın transferini bitirmek için çok uğraşmış, ancak Bursaspor’un istediği astronomik bonservis bedeli nedeniyle bu amacına ulaşamamıştı. Ancak genç yıldızın Ertuğrul Sağlam’la arasındaki sorunlar ve genellikle yedek kalması nedeniyle Yeşil-Beyazlılar’ın Sercan’ı gözden çıkarttığı belirtildi. Daha önce milli oyuncu için kapıyı 10 milyon Euro’dan açan Bursaspor yönetiminin, 5 milyon Euro’ya kadar düştüğü, bunda Sercan’ın ayrılmak istemesinin de payı olduğu iddia edildi. Sercan’ın yakın çevresine Bursaspor’dan ayrılmak istediğini söylediği öğrenilirken, Sarı-Kırmızılı formayı giymeyi arzuladığı iddia edildi. Milli oyuncunun babası da daha önce yaptığı açıklamada, oğlunun Galatasaraylı olduğunu dile getirmişti.

Volkan Şen olmuyor

Edinilen bilgiye göre, Bursaspor yönetimi bonservis konusunda ikna edildiği ve Sercan’la da anlaşma sağlandığı öğrenildi. Cim Bom’un istediği bir diğer isim olan Volkan Şen konusunda ise beklenen ilerlemenin kaydedilmediği belirtildi.

Sercan bu sezon ne yaptı?

Maç-Dakika-Gol-Asist-Sarı-Krm.
Süper Lig-13-686-4-1-3 -
Türkiye Kupası-1-18 - - - -
Resmi Kupalar 1-28 - - - -
Avrupa Kupası 6-395-1-1 - -
Toplam 21-1127-5-2-3 -

Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst