Samsung SGH-D830


yeni özellikler


Bu yeni gelişmiş özellik, bir şarkı içinde hızla ileri ya da geri gitmenizi sağlar. Dinlemekte olduğunuz bir şarkının sözlerini tekrar mı dinlemek istiyorsunuz, ya da şarkının sevdiğiniz kısmına mı gelmek istiyorsunuz? Artık yapabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz mesaj göndermek için yakındaki Bluetooth özellikli telefonlara hemen mesaj gönderin. İstediğiniz kadar mesaj gönderebilirsiniz; bu ücretsiz özellik, faturayı kabartmadan iletişim kurmanızı sağlıyor. SGH-D830'da akıllı ve bir tekrar arama özelliği bulunmaktadır. Aradığınız numara meşgul olduğunda cep telefonu, aradığınız kişinin alternatif numaralarının otomatik olarak aranması seçeneğini sunar.
stil
Ultra Edition 9.9, bu telefonun kapağını kişiselleştirmenizi sağlayacak bir dizi görüntü düzeni ve rengi sunmaktadır. Dış tarafın boş bir kanvas gibi kabul edildiği bu şık katlanır kapaklı telefon, cep telefonu deneyiminize stil, kişilik ve ilginçlik katan farklı kapak tasarımlarından istediğinizi seçerek tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor.
basitlik
Ultra Edition 9.9, basılması kolay, büyük tuş takımı ile cep telefonundan aldığınız keyfi geliştiriyor. Dokunulması keyifli, küçük form yapısına sahip bu kapaklı telefon, menülerde, ergonomik açıdan geliştirilmiş ve kolay biçimde gezinmenizi sağlarken, tek elle mesaj yazmanızı sağlamak için iyi bir tutuşa sahiptir. Yeni Flash grafiksel kullanıcı arayüzü, Ultra Edition 9.9'da bulunan bir çok özelliğe, kolayca ulaşabilmenizi sağlayan yapıda tasarlanmıştır. Gelişmiş renklerin ve grafiklerin kullanıldığı grafiksel kullanıcı arayüzü, cep telefonunun özelliklerini kullanırken sizi yönlendirir.
taşınması kolay

Yalnızca 9,9 mm'lik derinliğiyle Ultra Edition 9.9'u (SGH-D830) cebinizde ya da çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Bu küçük boyutlara, parça sayısını ve parçalar arasındaki paraziti azaltan Smart Surface Mounting Technology (SSMT) ile ulaşılabilmektedir. Tasarımın daha küçük hale gelmesi SGH-D830'un performanstan ödün vermeden rekor sayılabilecek inceliğe ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca Ultra Edition 9.9’un ince boyutu ve minimalist tasarımı, harika stile sahip bir cep telefonu olmasını sağlıyor. Titanyum, magnezyum ve fiberglas-enjekte edilmiş plastik gibi gelişmiş ve çok hafif malzemelerin kullanılması, Ultra Edition 9.9'un daha hafif ve önemli ölçüde daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Ultra Edition 9.9'un hafif biçimine karşın yüksek performans sunar.

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst