Samsung L870

Samsung L870


Samsung Electronics, S60 Uyumlu Ve Akıllı Telefon Özelliklerine Sahip Olan Yeni Modeli Samsung L870 Cep Telefonunu Duyurdu. En Güncel Yazılım Uygulamalarıyla Dolu Yüksek Kalitede Paslanmaz Çelik Malzemeden Üretilmiş Gövdeye Sahip Olan Samsung L870 Günlük Yaşamın Stil Ve Üretkenliğini Üst Seviyelere Taşıyor. Samsung L870 Cep Telefonu, Usta Bir Terzi Elinden Çıkan Takım Elbise Gibi, Kullanıcıların Yaşam Stillerine Uyum Sağlayacak Tarzda En İnce Detaylarına Kadar İnce Bir Tasarımın Ürünü. Paslanmaz Çelik Malzemeden Harika Gövdesi, Parlak Ve Zarif Tasarım Çizgileri Ve 13.5 mm İnceliğinde Şık Gövde Yapısı Cihazın Dikkat Çeken Yönleri.

Samsung L870 Akıllı Telefon İle İnternet Bağlantısı

Telefonun Kayar Kapağı Açıldığında Ortaya Çıkan Minimal Yapıdaki Tuş Takımı Kolay Kullanım Sağlamak Amacıyla Her Bir Tuşunun Arasında Yeterli Mesafe Kalacak Şekilde Tasarlanmış. S60 Platformunun Yeteneklerini Üst Seviyeye Çıkaran Samsung L870 Cep Telefonu Eksiksiz Bağlantı Özellikleri Ve Uygulamalarıyla Böyle Bir Cihaza Yönelik Beklentileri Geride Bırakıyor. S60 Platformundaki Uygulama Ve Özellikler Sadece Öğrenmesi Ve Kullanması Kolay Değil Aynı Zamanda Maksimum Üretkenlik de Sağlıyor. Cihazla Uyum Sağlayan Tam Hız İnternet Tarayıcı Ve 6,000'in Üzerinde Açık Uygulama Samsung L870 Cep Telefonu, Her Kullanıcının Cihazı Kendi Zevki Ve Tercihlerine Göre Kişiselleştirmesine Olanak Tanıyor.

Samsung L870 Ve Önceden Yüklü Kullanışlı Uygulamalar

Samsung L870 Cep Telefonunda; Gelişmiş Bir Görev Yöneticisi Olan Checkit, PIM (Kişisel Bilgi Yöneticisi) Ekranı, Team Yönetici Ve Kartvizit Tanıma Fonksiyonu Gibi Samsung' Özgü Birçok Önceden Tanımlı Kullanışlı Uygulamaya Yer Verilmiş. Kullanıcılar Bu Uygulamalarla Zamanlarını Ve Hayatlarını Daha Önce Hiç Olmadığı Kadar Daha İyi Bir Şekilde Kontrol Etme İmkanına Sahip Oluyorlar.

Samsung L870 3 Megapiksel Dijital Kamera

Samsung L870 Cep Telefonunda Daha Birçok Güncel Uygulamaya da Yer Verilmiş. Samsung L870 Cep Telefonuna, Görsel Ve İşitsel Tüm Gereksinimlere Cevap Verebilen Üç Farklı Temaya Sahip Olan Kullanıcı Arayüzü, 2.4 inç (6 cm) Büyüklüğünde QVGA TFT Ekran, 3 Megapiksel Çözünürlüklü Dijital Kamera, RDS Özellikli FM Radyo, Müzik Çalar Ve Bluetooth 2.0 Gibi Özelliklerin Tümü Entegre Edilmiş.

Samsung L870 Özellikleri

- HSDPA (2100MHz) 3.6Mbps + EDGE/GPRS/900/1800/1900
- 2.4 inç (6 cm) QVGA 16 milyon renk TFT ekran
- 3 megapiksel dijital kamera
- Symbian 9.3
- S60 3.2
- Yeni tematik kullanıcı arayüzü
- Quick Office belge gösterici
- Push Email (Visto, Seven, Intellysync, Good)
- Gelişmiş PIM Uygulamaları
- Müzik çalar (MP3, AAC, AAC+, RA, AMR, WMA)
- Video oynatıcı (H.263 + AMR, MPEG4, Real One, WMV)
- FM radyo (RDS)
- Bluetooth v.2.0 EDR
- USB 2.0 Full-Speed desteği
- Hafıza : 100MB dahili hafıza + 4GB'a kadar microSD
- Boyut: 103.5 x 50.5 x 13.5 mm

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst