Samsung l310 Özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Wish tarafından 9 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Samsung l310 cep telefonu Özellikleri  Bayanlara yönelik bu kapaklı cep telefonu mücevheri andıran yeniden elden geçirilmiş bir tasarıma sahip. Ayrıca bu cep telefonunda günümüzün modern cep telefonlarında bulunan tüm özelliklere de yer verilmiş. Üründe FM radyo, MP3 çalar, 2 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera ve hitap ettiği kullanıcı kesimi açısından oldukça tipik bir özellik olan alışveriş listesi mevcut. Samsung firması L310 modelini lüks bir yaşam stiline yönelik olarak tasarlamış.

  Samsung L310 telefonunun dikdörtgen şekilli siyah renkli ürün kutusu da telefonun kendisi kadar zarif. Üzerinde oylumlu işlemelerin bulunduğu ince, karton bir kapak telefonun modelini vurguluyor. Kutunun içerisinde Samsung L310 cep telefonu, iki dilde kullanım kılavuzu, hızlı şarj cihazı, USB 2.0 bağlantısı üzerinden veri aktarımı için USB kablosu ve yazılım CD’si yer alıyor. Ayrıca kutu içerisindeki dört adet bölmeden birinde bir kulaklık da bulunuyor.

  Bayanlara yönelik bir cep telefonundan daha başka ne istenebilir ki: Samsung L310 cep telefonunda renk olarak pembe kullanmadan kadınsı ve ince bir görünüme elde edilmiş! Telefonun dijital kamerasının objektifi çevreleyen zirkon taşları, telefonun siyah gövdesini çevreleyen altın rengi kuşak ve ekranın çevresinde ve telefonun arka yüzünde kullanılan çiçek desenli süslemeler kapaklı tipteki bu cep telefonuna tüm kadınsı havayı kazandıran karakteristik özellikleri. Çiçek desenli süslemeler telefonun üst kapağında da kullanılarak sürekli yanıp sönen bir ‘kalp atışı’ etkisi elde edilmiş.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 May 2013
Yükleniyor...