Samsung Galaxy M Style Fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 1 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Samsung Galaxy M Style özellikleri,fiyatı
  Samsung, 2012 yılında Galaxy Ace Plus ile başlattığı rüzgarı yeni bir Android modeliyle devam ettiriyor.Eğer Galaxy SIIyi beğeniyorsanız ama çok pahalı buluyorsanız Galax M Stylelı bekleyin.

  Samsung'un tanıttığı yeni modelin adı Galaxy M Style. Genelde üst seviye cihazları için tercih ettiği Super AMOLED ekran teknolojisini bu kez daha uygun fiyatla tüketiciye sunmak isteyen Samsung, Galaxy M Style modelinde ARM Cortex-A8 mimarisini temel alan tek çekirdekli 1GHz hızında işlemciye yer vermiş.

  4 inç boyutundaki Super AMOLED ekran, 3MP çözünürlüğünde arka kamera, 10mm incelik, 4GB depolama kapasitesi, TouchWiz kullanıcı arayüzü, DBM-T televizyon alıcısı, metalik kasa, Bluetooth 3.0, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi Galaxy M Style modelinin özellikleri arasında yer alıyor.

  Samsung'un yeni isimlendirme politikasına göre M harfi, uygun fiyatlı üst seviye akıllı telefon modellerini tanımlıyor. Güney Kore'de 3 farklı renkte resmi olarak satışa sunulan cihazın fiyatı 500$ civarında. Modelin uluslararası pazara çıkıp çıkmayacağı konusunda açıklama yapılmadı.


  alıntı