Sakızdan heykel

İngiliz öğrenci Ally Rosenberg henüz 17 yaşında ancak, bitirme sınavı için hazırladığı eserle koca koca öğretmenlerini şaşkına çevirdi.

50 arkadaşıyla anlaşan, onlara satın aldığı binden fazla cikleti çiğnettiren, kendisi de en az 50 tanesini çiğneyen Ally Rosenberg, çiğnenmiş cikletleri biararaya topladı ve müyhiş bir heykel yaptı.

Kullandığı malzeme açısından bir ilke imza atan lise öğrencisi, ortaya çıkan sanat eseriyle tam puan aldı.

İşte o ilginç eser

Ben hayatta ellemem o heykeli. Elin çiğnediği sakıza elimide sürmem. ;) :

Çok enteresan bir fikirle yola çıkmış ama semeresi güzel olmuş.

Ben hayatta ellemem o heykeli. Elin çiğnediği sakıza elimide sürmem. ;) :

Çok enteresan bir fikirle yola çıkmış ama semeresi güzel olmuş.

Sanat için insanlar uğraşsınlar siz burun kıvırın olmuyor ama yani iki gün sonra ben rica etsem bir sakızda sizin katkınız olsun desem çiğnemiycekmisin dilekcim yaaa

Sanat için insanlar uğraşsınlar siz burun kıvırın olmuyor ama yani iki gün sonra ben rica etsem bir sakızda sizin katkınız olsun desem çiğnemiycekmisin dilekcim yaaa
Çiğnemesine çiğnerim HazaNcım. Sen benim çiğnediğim sakızla oynayabilirsen şey yani eline alıp sanat yapabilirsen hemen başlayayım çiğnemeye.Şahsen ben ellemem yani ;) :

Bizler hala can sıkıntısından balon yapıp duralım cikletleri, adamlar neler yapıyor.
Çok ilginç bizde olsa deli derler adama tam not vermişler

önemli olan birşeyi hayal ederek ortaya bir eser yaratmak
bencek çok güzel ben dokunabilirim teşekkürlerrrrr